2. Comentarii despre hoteluri în Maldive
  3. Comentarii despre hoteluri în Atolul Kaafu
  4. Comentarii despre hoteluri în South Malé Atoll
Maldive South Malé Atoll Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Fihalhohi Maldives Scor din comentarii: 8,6

„Totul a fost la superlativ. Personalul amabil, curat, iar natura este spectaculoasa si bine ingrijita.”

• Sun Siyam Olhuveli Scor din comentarii: 8,8

„Locatia, personalul, promptitudinea personalului în rezolvarea problemelor semnalate”

• Velassaru Maldives Scor din comentarii: 9,3

„Personal foarte atent la nevoile noastre, mancare foarte gustoasa si proaspata, locatie excelenta, un loc in care ne-am integrat perfect. Restaurantul Sand cu mancare excelenta (mielul in crusta de fistic, rib eyes), bucatari minunati, Teppanyaki cu sushi si vita wagyu (Mahesh foarte priceput) la fel si Salam (un chelner care ne-a ghicit gusturile si ne-a facut recomandarile conforme). Super si Turquoise (mic dejun si pranz).”

• Adaaran Club Rannalhi - All Inclusive Scor din comentarii: 8,6

„Minunata locatie, staff foarte prietenos si util. De la inceput pana la sfarsit a fost totul minunat. Am ales sa stam la vilutele de pe plaja, superb. Mi-a placut faptul ca am vazut tineri in ceea ce priveste Staff-ul, aproximativ 18 ani, care vorbesc foarte bine limba engleza si sunt foarte muncitori si prietenosi. Nu am retinut numele ospatarului, din pacate. Mi as fi dorit sa il mentionez aici. Mancarea buna, complexa. Scuba diving, minunat. Mi a placut enorm, cea ma tare experienta. Trainerul care ne-a instruit, extrem de profesionist ! Incercati scuba diving neaparat. Pont: incercati experienta de a vedea apusul de pe barca si alegeti sa urcati pe partea superioara a barcii, este o priveliste de neuitat. Cu siguranta voi reveni aici. Pretul in merita pe deplin! La plecare, mesajul acele scris pe poster, m a impresionat. Felicitari echipei!”

• Sun Siyam Olhuveli Scor din comentarii: 8,8

„Totul,este lejer de 5 stele.”

Cele mai bune 5 hoteluri din South Malé Atoll