2. Holandia – opinie o hotelach
  3. Holandia Południowa – opinie o hotelach
  4. Stolwijk – opinie o hotelu
Holandia Stolwijk Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękna,spokojna okolica.Dom duży,wyposażony we wszystko co tylko można(nawet parasole do dyspozycji).Bardzo czysto,pachnąco,pięknie urządzone wnętrze domu.Bezpłatny parking pod domem.Teren wokół bardzo duży,z meblami ogrodowymi,małym jeziorkiem.Inge i Eric przesympatyczni.Sklep bardzo blisko.”

• „Jestem zachwycona tym obiektem. Piękny stylowy dom, przemyślany każdy szczegół ( no może nie bliskość toalety do kuchni), ale cała reszta była tak znakomita, że dla mnie był to mały drobiazg. Kuchnia w pełni wyposażona, spokojnie można wszystko gotować na miejscu. Nie korzystaliśmy z opcji śniadań, ale można było również zamawiać ( 16€ od osoby, jezeli dobrze pamiętam). Wygodne łóżka, cicha okolica, budziliśmy się pod śpiew ptaków. Dom tak ładny, że nie chciało się wychodzić:). Bardzo zadbane podwórko, 2 tarasy z których można było korzystać. Przemili i bardzo pomocni wlaściciele. Dom zlokalizowany w odległości ok. 10 min od uroczego miasta Gouda. W odległości ok. 1 godziny samochodem od głównych atrakcji Hollandii.”

5 najlepszych hoteli w mieście Stolwijk

na podstawie 350 opinii na Booking.com

Zobacz wszystkie obiekty w mieście Stolwijk