2. Comentarii despre hoteluri în Norvegia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Vestland
  4. Comentarii despre case de vacanță în Bergen
Norvegia Bergen Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Barfot Apartments Scor din comentarii: 8,7

„Apartamentul este intr-o zona liniștită,dar la câteva minute de mers pe jos de zona veche a Bergenului.In apropiere sunt terase și restaurante și câteva marketuri.Sunt 2 parcări în apropiere,una la 7 min,una la 15 min(de altfel ,nu exista locuri de parcare în strada și sunt foarte stricți cu acest aspect,amenzile fiind mari) Apartamentul are toate facilitățile,inclusiv mașină de spălat și de uscat haine.”

• Fløyen Apartment Scor din comentarii: 7,9

„A fost foarte curta și am avut ce-a mai mare liniște”

• „Apartamentul super frumos,modern,central și complet mobilat.este ușor de ajuns la el situat în centru orașului. Propietarul super prietenos cu siguranță ne întoarcem”

• Apartments Bergen free parking Scor din comentarii: 9,5

„Am avut privilegiul de a închiria acest apartament minunat în Bergen și experiența noastră a fost absolut excepțională. Gazda a fost extrem de amabilă și grijulie, asigurându-se că ne simțim ca acasă de la primul moment. Apartamentul a fost impecabil curat și bine întreținut, oferind toate facilitățile de care aveam nevoie pentru o ședere confortabilă. Un punct forte a fost patul extrem de confortabil, care ne-a asigurat o odihnă de calitate în fiecare noapte. De asemenea, am apreciat foarte mult faptul că am avut acces la parcare gratuită chiar la ușă, facilitându-ne explorarea zonei și călătoriile pe E39. Recomand cu încredere acest apartament pentru o ședere în Bergen sau pentru cei care doresc să se odihnească într-o oază de confort pentru o perioadă mai lungă. Este, fără îndoială, un loc excelent pentru a vă bucura de tot ce Bergen are de oferit. Mulțumesc gazdei pentru ospitalitatea lor caldă și atenția la detalii!”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Bergen

pe baza a 17.795 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com