2. Перу: відгуки про готелі
  3. Cusco: відгуки про готелі
  4. Куско: відгуки про готелі
Перу Куско Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Golden Inca Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Хорошої якості постільна білизна і зручний матрас . Ідеальна чистота. Чудовий сніданок , соки фреш, вибір змінюється кожного дня. Приємний персонал , який завжди готовий допомогти.“

• Bunker Hostal Оцінка за відгуками: 7,7

“Гарний варіант в зручній локації, чисто, затишно, комфортно“

• Hotel Royal Qosqo Оцінка за відгуками: 7,8

“жахливе місце. Не рекомендую. Дуже гучно. Сніданок 07.00. хоча всі екскурсій починаються 06.00. З собою нічого не дають. Багато готелів у Куско мають ранковий сніданок 4.30ранку, або збирають ланчбокс. У готелі потрібен капитальний ремонт зі стелі сиплиця краска прямо у ліжко. Жахливий сморід старим від всього стін , меблів. Дуже старий не зремонтований готель“

• Hotel Royal Qosqo Оцінка за відгуками: 7,8

“Дуже жахливо, це дуже складно назвати готель, у кімнатах жах, скеля потріскана і все це сипляться на ліжко і на вас. Так же після 21.00 починається концерт «жива музика»,я була у четвер , звукоизоляції нема. Сніданок починається у 07.00-9.30 ранку , хоча всі єкскурсії у Куско ,починається у 06.00 ранку. І вони так же, не дають с собою нічого. Всі готелі в Куско сніданок з 05.30. Готель дуже старий з бридким сморід. Як що у вас є можливість , оминайте це жахливе місце.“

• Awki´s Dream Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“Кімната дуже велика и світла, з великим ліжком і гарною постіллю і якісні подушки. Ванна кімната дуже велика і світла, з гарячою водою. В кімнаті є обігрівач,сейф. Дуже рекомендую цій затишний готель, тут гарний сніданок швецькій стіл: багатий вибір фреш сокі і фруктів і ягід, так же готують для вас омлет. Персонал був дуже привітним.“

• Amerindia Оцінка за відгуками: 9,1

“Хороше розміщення. Уважний персонал. Хороший сніданок. Нам зробили пакунки з сніданком, коли ми їхали вранці на екскурсії.“