2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Slezské vojvodství hodnocení hotelů
  4. Międzybrodzie Bialskie hodnocení hotelů
Polsko Międzybrodzie Bialskie Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• ENERGY GLAMP Průměrné hodnocení: 9,7

„Ubytování bylo naprosto skvělé. V lokalitě byl klid a vše bylo čisté. Určitě bychom se zde opět vrátili☺️“

• Aspen Deluxe Residence & ASPEN cottage Průměrné hodnocení: 9,3

„Chata si nás získala, naprosto nás okouzlila. Krásné designové pokoje a koupelny. Prostorný obývák s kuchyní. Podlahové vytápění top. Plně vybavená kuchyň.“

„Mohu jen doporučit, vše na 1,neni co vytknout“

• Dom Wczasowy Góralówka Průměrné hodnocení: 7,4

„* výborná lokalita k vyletům, turistika * majitelka velmi milá, vstřícná, ochotná paní * nádherný výhled na jezero a horu Źar * možnost využití grilu v zahradě * v kuchyni jsme našli vše potřebné * WC, toaleta, povlečení čisté, v pořádku * na naše praní nám paní majitelka odložila o hodinu odjezd z ubytování“

• Relaks domki i pokoje nad jeziorem Průměrné hodnocení: 8,9

„Vše naprosto perfektní, úžasný výhled přímo na jezero a hory, velká terasa, prostorný apartmán. Pohodlné postele, všude čisto. Lahodné snídaně s velkým výběrem - každý si vybere, co mu chutná! Milý usměvavý personál. V okolí obchody, pekárny, cukrárny. Možnost sauny a vířivky přímo s výhledem na hory. Velmi příjemná cena za ubytování. Určitě se budeme vracet a už teď se těšíme.“

„Plně vybavené domky. Výborné snídaně. Krásné okolí.“

• OWR Przystań Průměrné hodnocení: 8,9

„Velmi příjemné ubytování, hezká lokalita, atmosféra moc fajn. Doporučuji :)“

• Biały Domek Průměrné hodnocení: 9,5

„Ubytování bylo moc příjemné, klid a pohoda. Škoda, že v době našeho pobytu bylo vše kolem v rekonstrukci (silnice, chodníky...), ale to majitelé neovlivní! Za nás super, moc se nám líbilo!“

• Relaks domki i pokoje nad jeziorem Průměrné hodnocení: 8,9

„Chutná snídaně, příjemné prostředí, klid a ticho“

• Relaks domki i pokoje nad jeziorem Průměrné hodnocení: 8,9

„Místo, klidné u jezera. Krásná příroda, balzám na duši. Snídaně dostačující. Postele velice pohodlné.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Międzybrodzie Bialskie