2. Польща: відгуки про готелі
  3. Нижня Сілезія: відгуки про готелі
  4. Мислаковіце: відгуки про готелі
Польща Мислаковіце Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Willa Kolorowa Chata 6 km Od Karpacza Оцінка за відгуками: 9,3

“Дуже гарне місце. Для дітей дуже богато іграшок, гойдалки, ігровой майданчик, післчниця. Номери чисті. Все є для відпочинку. Господарі дуже приємні. Рекомендую.“

• Apartamenty Skarpa Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже просторо, сучасно, все нове, дуже стильний інтер'єр“

• Hotel Chata Za Wsią Оцінка за відгуками: 8,7

“все дуже сподобалось))гарні сніданки“

• Apartament Forest Оцінка за відгуками: 9,9

“Відмінний сервіс, привітні власники. Надзвичайно чисто, крутий євроремонт. В апартаментах є все необхідне в достатній кількості для комфортного проживання. На вулиці мангал, є сожливість замовити сауну. Просторі номери, зручні ліжка, великі балкони з виглядом на гори. Однозначно рекомендую для відпочинку. Повернемося ще не раз обов'язково“

• Hotel Chata Za Wsią Оцінка за відгуками: 8,7

“Смачний сніданок, гарний, чистий номер.“

• Apartament Forest Оцінка за відгуками: 9,9

“Привітні господарі. Помешкання було затишним та чистим. Все необхідне було. Для ночівлі супер.“

• Apartamenty EverySky - Domek Koło Karpacza Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже приємне, спокійне і гарне місце. Затишно і комфортно! Літня тераса , місце для барбекю, місце для паркування ! Є кондиціонер!“

• “Гарний, чистий номер з новими меблями. Добре укомплектована кухня, було все необхідне, щоб приготувати вечерю. Зручні ліжка. Велике подвір'я, де можна пограти дітям. Парковка біля комплексу.“

• Za górami, za lasami Оцінка за відгуками: 9,8

“Привіт, рішили ми з друзями празнувати новий рік у горах, і нам попав на очі цей домік. І цей дім перевершив наші очікування, а вигляд який гарний на природу і гори, тут просто відпочиваєш . В будинку було все необхідне, є місце де можна було пожарити шашлики, розпалити вогонь і просто поседіти біля вогнища, і так як новий рік даже стояла ялинка. І авжеж паро слів про власників вони класні і дуже приємні люди, з гордістю можна рекомендувати, при нагоді ми знову туди повернемося.“

10 найкращих готелів - Мислаковіце