2. Польща: відгуки про готелі
  3. Нижня Сілезія: відгуки про готелі
  4. Ściegny: відгуки про готелі
Польща Ściegny Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• REST ZONE - mountain holiday chalets Оцінка за відгуками: 9,6

“В мене мрія побудувати саме такий дім, з такими вікнами, в такій планіровці! і коли я його побачив на Booking, відразу його орендував, і не помилився. Це не дім, а казка! Зранку прокинувся, в ліжку вид на гори! Панорамні вікна, це взагалі мрія! На вулиці дощ, а ти в теплі дивишся і п'єш каву. Дуже гарно, дуже! Ми обов'язково повернемось!“

• Pokoje Admarmal Оцінка за відгуками: 9

“3 кімнати, місця багато, тепло. Власники не заважали святкувати на огрудку день народження і питань не було.“

• Villa meisterburg Оцінка за відгуками: 9,4

“Літня поїздка. Гарна місцевість, тихо і спокійно для сімейного відпочинку. Все поряд: гори, курортне містечко Карпач, перевернутий будинок, парк мініатюр, western парк. Гарні та уважні господарі, комфортні та чисті номери, ігри та забави для дітей, а особливо хочу відмітити "приватний клуб"🤗 де можна прийти зі СВОЇМИ напоями, їжею та весело провести відокремлений вечір, він має багато ретро речей, барну стійку і унікальний музикальний програвач та стареньку колекцію музикальних дисків, дякуємо за можливість цікавого часопроведення!“

• Pokoje Admarmal Оцінка за відгуками: 9

“Ми відпочивали великою компанією з дітьми і собакою. Всім було зручно і комфортно. Порадувала зона барбекю де ми готували шашлик та вечеряли за великим столом.“

5 найкращих готелів - Ściegny

на основі 542 відгуків про готелі на Booking.com