2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Pomořské vojvodství hodnocení hotelů
  4. Słajszewo hodnocení hotelů
Polsko Słajszewo Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Domek u Gajka Słajszewo Průměrné hodnocení: 9,9

„Velice hezké a vkusně zařízené ubytování. Veškeré vybavení je k dispozici od alobalu na potraviny přes náhradní ručníky,tekuté mýdlo až po grilovací uhlí a odpuzovače hmyzu.Nechybí ani klimatizace,ventilátor,zvlhčovač vzduchu,žehlička.Potěšilo nás a přišlo i vhod,kostky ledu v mražáku. Majitelé jsou milí,vstřícní a opravdu se starají, aby měli hosté všechno a cítili se jako doma.Pobyt a ubytování se nám velice líbil.“

• Blisko morza Průměrné hodnocení: 9,7

„Krásné ubytování, vše čisté, nové. Velká zahrada, jen pro nás, uzavřené parkování u domku na zahradě. Terasa a zahradní domek. K dispozici 4 kola, spousta dalšího vybavení. K moři na neuvěřitelně krásnou a čistou pláž bez davu lidí se dostanete na kole, cca 3.4 km. Děkujeme.“

„Krásné ubytování i prostředí“

• Domki Momenty Průměrné hodnocení: 9,7

„Všechno bylo v perfektní, od čistoty, komunikace s ubytovatelem po krásné místo. Líbila se nám lokalita, vybavení domu, kamna, terasa, skvělý prostor pro relaxaci. Určitě všem doporučujeme.“

• Domki Momenty Průměrné hodnocení: 9,7

„Ubytování bylo tak jako na obrázku. Plně a moderně vybavené, čisté, útulné a v klidné lokalitě. Moc milý majitelé s kterými byla rychlá a milá komunikace a byly tak hodni a dali nám spoustu typů co v okolí. A hlavně chatku s oplocenou předzahrádkou.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Słajszewo

podle 528 recenzí na Booking.com