3. dolnośląskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Jelenia Góra – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Polska Jelenia Góra Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, wysoki standard. Piesek i parking w cenie”

• „Czystość, lokalizacja, nowoczesny apartament,”

• Apartament Lavender Ocena: 9,2

„Duży pokój z aneksem kuchennym ... , dwuosobowe wygodne łóżko .. Do centrum Cieplic i parku zdrojowego 2,5 km. Do Jeleniej Góry 8 km .”

• „Apartament jest bardzo pieknie urzadzony .Styl nowoczesny w Naszym stylu :) Spokoj cisza i bardzo przyjazdni ludzie. Obiekt bardzo zadbany czysty. Polecam ten Apartament *****”

• WHITE Apartment Ocena: 10

„szczerze polecamy ten apartament :) Apartament przepiękny! Czyściutko, nowiutko, wszystkie potrzebne sprzęty i miłe niespodzianki na miejscu :) Gdybym modła dałabym 15/10 :) plus za lokalizację w pobliżu dużych sklepów spożywczych i jednocześnie cisza i spokój. Gospodarze na dole bardzo mili i pomocni. Od samego przyjazdu zainteresowani czy niczego nam nie brakuje, chętnie polecają ciekawe atrakcje w Jeleniej Górze i okolicach. Z przyjemnością jeszcze tu wrócimy, bo po ponad tygodniowym pobycie nie zdążyliśmy odwiedzić wszystkich ciekawych miejsc w okolicy.”

• „Urocze mieszkanie, nowocześnie urządzone na kameralnym osiedlu. Dojazd najlepiej samochodem. Wygodne łóźka, jasna kuchnia, duże telewizory, elegancka łazienka. Dwa dni spędzone w komfortowych warunkach, sprawny kontakt sms-owy z właścicielką. Niezbędne informacje otrzymane w odpowiednim czasie. Parking przed domem. Polecam.”

• „Czysto, nowoczesne i jasne wnętrze, świetne wyposażenie kuchnia i łazienka, dobre wifi. Fajna lokalizacja blisko centrum Jeleniej Góry. Spokojnie, drogą nie jest ruchliwa, jest parking pod domem. W upały jest tam naturalnie chłodno.”

• „Miłe, spokojne miejsce. Duża, ładna, nowoczesna łazienka (ale poza pokojem) Duży pokój. Wygodne łóżko. Spory ogród i miejsca do wypoczynku. Rozkoszne, przyjacielskie psiaki.”