2. Польща: відгуки про готелі
  3. Нижня Сілезія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Вроцлав: відгуки про помешкання для відпустки
Польща Вроцлав Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• AbsyntApartments 24 Rynek Wrocław - MAMY WOLNE POKOJE ! Оцінка за відгуками: 8,1

“Гарне місцерозташування, близько до старого ринку. Дуже комфортний затишний номер. Гарний вид з вікна“

• Red Apartment Оцінка за відгуками: 8,6

“Помешкання світле, чисте, добре працює інтернет. Є кухня, можна приготувати їжу.“

• Apart. Grabiszyńska - parking included Оцінка за відгуками: 9,7

“Сподобалось все. Розташування, привітний персонал, місце на паркінгу.“

• CityBrejk Hubska Wrocław Оцінка за відгуками: 9

“Розташування чудове. Світле, приємне помешкання, ліжко зручне.“

• Szóste piętro Оцінка за відгуками: 9,7

“Помешкання чисте, є все необхідне для проживання. Рекомендую.“

• Michalczyka 1D ~ Self Check-In 20h Оцінка за відгуками: 9,6

“Класний сучасний інтерʼєр. Дітям було цікаво спати зверху. Чудове планування на такі кв.м. Є все необхідне для комфортного проживання! Парковка є- що було дуже важливим.“

• Apartamenty niedaleko dworca od WroclawApartament-pl Оцінка за відгуками: 8,9

“Мені сподобалась безконтактна передача ключів та номер в цілому. Чисто, є весь необхідний посуду, електрочайник, холодильник, цукор, сіль, кава. Тож за бажанням можна щось приготувати. Тим паче, що поряд декілька продуктових магазинів та пекарня. А якщо не хочеться готувати, то можна спуститися на перший поверх і поїсти в італійському ресторанчику:) Близькість до вокзалу теж порадувала.“

• Apartament 24 AbsyntApart Rynek Wrocław - MAMY WOLNE POKOJE ! Оцінка за відгуками: 7,8

“Розташування дуже добре. Номер звичайний, чистий.“