3. łódzkie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

7,7

10,0

• Ocena dodana: 1 września 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Mieszkanko dość zniszczone,brak zaslon.wlascicielka z godzinnym opóźnieniem podala kody dostepu,nie odbierala tele,czekalismy pod blokiem.

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2024

OK
    • Apartament z 1 sypialnią

Słaby internet i problem z TV.

Bardzo fajne miejsce w super cenie, polecam. Brak parkingu, ale nie było problemu ze znalezieniem miejsca w pobliżu.

• Ocena dodana: 30 czerwca 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Brak herbaty kawy cukru patelni, nawet na powitanie. W szafce.tylko kilo soli. Jest kuchenka iindukcyjna, garnek..piekarnik brudny. Za mało ręczników- 2 na 3 osoby, brak ręcznika do wychodzenia spod prysznica i recznikow do rąk. Pilot do telewizora miał zepsuty przycisk potwierdzania i miał ustawiony język na turecki, zajęło mi 30 minut zanim doszłam.jak to zmienić na polski. Piloty 3, trudno się domyśleć który do czego.. jeden zupełnie nie działał. Przydałaby się suszarka do włosów. Brudny zamrażalnik.

Sam apartament zg9dny z opisem, czysty, nowy, nowoczesne wykończenie. Internet dziala ok. Fajny pomysł z lustrem na suficie w sypialni i sterowale oświetlenie led.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Apartament cały do generalnego odświeżenia.

• Ocena dodana: 25 marca 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Nie podobało mi się, że w mieszkaniu unosił się zapach papierosów. A same mieszkania nie są w najlepszym stanie i wymagają remontu.

Bardzo podobała mi się lokalizacja apartamentów.

• Ocena dodana: 11 lutego 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Brak internetu i kablówki. Na tv wyświetlał się komunikat, że abonament nie został opłacony przez właściciela. Okno balkonowe się nie domyka, przez co czuć było chłodek. Ogólne usterki użytkowe, mieszkanie ma ogromny potencjał, ale widać że właściciel średnio o nie dba.

Lokalizacja przy samej Piotrkowskiej i parking miejski zaraz obok.

• Ocena dodana: 31 stycznia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Apartament super, w samym centrum tylko uwaga na klatkę schodowa, jak się przyjeżdża i już jest ciemno można się wystraszyć ale jak się otwiera drzwi do apartamentu jest inny świat 🙃🙂

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

Dobra lokalizacja i nowoczesny wystrój apartamentu

Słabo posprzątane

Lustro nad łóżkiem i lokalizacja

• Ocena dodana: 10 stycznia 2024

Polecam
    • Apartament z 1 sypialnią

Miła pani manager pozwoliła wcześniej się zameldować i nie żądała dodatkowych pieniędzy jak w innych lokalach

• Ocena dodana: 27 listopada 2023

• Apartament z 1 sypialnią

mokre ręczniki pozostawione na kanapie... nieświeża pościel, brudno..

• Ocena dodana: 16 października 2023

ogolnie na plus
    • Apartament z 1 sypialnią

czystosc - brudne sciany, drzwi, szafki, kanapa niedomyte naczynia, brak papieru toaletowego, bardzo ciasno przy 4 osobach....

podobala mi sie lokalizacja, do Piotrkowskiej doslownie kilka minut drogi, Manufaktura - 10 minut spaceru. Bardzo fajny kontakt z wlascicielka

• Ocena dodana: 24 września 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Słabo opisane jak dojść do mieszkania. Musielismy się skontaktować z właścicielem żeby trafić w odpowiednie drzwi.

Lokalizacja super. Cena też ok.

• Ocena dodana: 11 września 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Najbardziej nie podobało mi się to, że było brudno. Podłoga była pełna piachu i kłębków włosów, lustro w łazience oplute. Zepsute drzwi balkonowe, nie otwierały się. Tak samo drzwi od sypialni, nie przesuwały się były zepsute.

Najbardziej podobała mi się lokalizacja, jest idealna. Samo mieszkanie też jest super - małe praktyczne, w sam raz na nocleg. Mimo małego metrażu czuć bylo luz i przestrzeń.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Straszny ukrop w apartamencie - wiatrak lekko pomagał jednak brak klimatyzacji w tak usytuowanym mieszkaniu, które się tak nagrzewa jest mocno odczuwalne. Mimo, że mieszkanie jest prawie przy samej Piotrkowskiej to jednak dzielnica okropna, obskurna, budząca poczucie zagrożenia. No niestety Łódź jako chyba jedyne z dużych miast w Polsce zatrzymała się ze 20 lat w rozwoju. Serce boli jak widzi się zdewastowane kamienice i całe dzielnice zabytkowych budynków:( w samym Śródmieściu. Miszkanko piękne ale maleńkie- kawalerka w której sprytnie udała się zaaranżować maleńką sypialenkę. Można też zadbać np.o szklane drzwi które chyba w ogóle nie są myte co wygląda strasznie oblepione paluchami może dlatego że zamknięcie ich jest bardzo trudne. My woleliśmy ich nie ruszać;) Lodówka w środku nie umyta - szok. Materac w sypialni wybitnie noe wygodny, nogi od stołków rozklekotane:(

Pięknie urządzony kilka kroków od Piotrkowskiej

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Brak miejsca parkingowego - wiedzieliśmy o tym, rezerwując pokój, ale nie sądziliśmy, że zaparkowanie w centrum będzie takie trudne. W mieszkaniu niestety brudno, warstwa kurzu spora. Telewizja z menu ukraińskim, nie działała kuchenka ani piekarnik.

Dobra lokalizacja, blisko Manufaktury i Pasażu Róży, a także ul. Piotrkowskiej. Dobry kontakt z opiekunką mieszkania. Gdy zgłosiliśmy, że nie działa kuchenka i piekarnik, zaproponowała zamianę na mieszkanie B - czystsze, przestronniejsze, wszystko działało, telewizja też. Ręczniki w łazience, pełne wyposażenie kuchni, pościel nawet na zmianę w zapasie, a także piłkarzyki do gry w szafie -na plus. Wiatrak też był miłym zaskoczeniem.

• Ocena dodana: 19 lipca 2023

Dobra lokalizacja
    • Apartament z 1 sypialnią

Nieprzyjemny zapach w sypialni, zatkany brodzik

Bardzo dobra lokalizacja, blisko przystanek autobusowy. Dobry kontakt z właścicielem - możliwość dobrania dodatkowej pościeli. W kuchni podstawowe wyposażenie. Wiatrak przydaje się w upalne dni :)

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Nocleg z bardzo dobrą lokalizacją
    • Apartament z 1 sypialnią

Czystość mieszkania zdecydowanie do poprawy. Bateria pod prysznicem potrzebuje odkamieniania.

Bardzo dobra lokalizacja, blisko ul. Piotrkowskiej. Ładnie urządzone mieszkanie, nowoczesne.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2024

4,0
    Po wejściu do apartamentu wyczuliśmy smród z kanalizacji bądź odpływu, po czym chcieliśmy otworzyć balkon, aby to wywiet
    • Apartament z 1 sypialnią

Brak podstawowych asortymentowych kuchennych tj. nóż, patelnia, sól itp., brudne naczynia, zepsuty balkon, przypalona od papierosów sofa, smród z odpływu roznosił się po apartamencie

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2024

Znośny
    • Apartament z 1 sypialnią

W apartamencie brakowało podstawowych rzeczy potrzebnych do przygotowania posiłku - noża do pieczywa, deski do krojenia, sztućce były tłuste, niedomyte, lodówka brudna. Podłoga w apartamencie była brudna, w łazience na płytach ślady zaschniętego moczu pod muszlą klozetową. Drzwi od sypialni się nie zamykały, okno balkonowe się ciężko otwierało. No i największy minus to brak windy i mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kamienicy - wchodzenie z wózkiem było niemałym wyczynem.

Lokalizacja w centrum miasta

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2024

1,0
    Bardzo słaby
    • Apartament z 1 sypialnią

nie działał telewizor, brak internetu( co było jako udogodnienia), brak prześcieradła na drugie łóżko, brudna pościel , jeśli chodzi o czystość to umywalka brudna, pokój nie do końca wysprzątany

lokalizacja

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2024

2,0
    Bardzo słaby
    • Apartament z 1 sypialnią

Wystarczyło by posprzątać, nowa pościel, łóżka trzeszczace stare pourywane sprężyny, udrożnić zapchany brodzik. Sam wystrój był ok.

Brud pajęczyny włosy łonowe w pościeli tragedia.

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2024

Kiepski
    • Apartament z 1 sypialnią

Kamienica odstrasza... Smród okropny. Po wejściu do mieszkania lepiej na pierwszy rzut oka... Ale niestety właściciele nie przykładają się do czystości... Mocny minus... Dobrze że tylko jeden nocleg... Sprzątane tylko powierzchowne... Piekarnik daaaaawno zapomniany ...

Ciężko mi powiedzieć co mi/ nam się podobało. Na plus lokalizacja. I to chyba na tyle.

• Ocena dodana: 7 lipca 2024

4,0
    Słabo nie polecam, wejście głowne z klatki bez zamków, pokoje(apartamenty) zwykłe drzwi wewnętrzne.
    • Apartament z 1 sypialnią

Czystość słaba , wiele rzeczy do naprawy, prosi się o lekkie odświeżenie, a i pani która już czeka by opuścić lokal bo musi sprzątać, ale jakoś papierków parę dni wcześniej nie posprzątała, Słaba obsługa klienta jak widać w innych opiniach.

Pobyt: lipiec 2024

• Ocena dodana: 25 maja 2024

1,0
    Włamanie
    • Apartament z 1 sypialnią

Wszechobecny brud. Przy zameldowaniu zastaliśmy używany prysznic. Kurz oraz plamy na całym apartamencie. Jedna osoba próbowała nam się włamać do apartamentu ponieważ za pomocą dorobionych kluczy. Nigdy więcej

Wielkość apartamentu