3. dolnośląskie – opinie o hotelach

10,0

• Ocena dodana: 18 czerwca 2024

Apartament na 10+
    • Apartament z 2 sypialniami

Mieszkanie bardzo czyste, widać że właścicielka włożyła w nie całe swoje serce! Przepięknie urządzone, ale także w pełni wyposażone. Kontakt z P. Kasią również doskonały. Parking, blisko do centrum - wszystko świetne!

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 2 czerwca 2024

Super wyposażenie Wszystko było

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 28 maja 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo czysty, zadbany apartament. Niczego nie brakuje jest super wyposażony. Właścicielka bardzo miła i kontaktowa. Dziękujemy za miłe powitanie w postaci wina, słodkości i magnesu. Mały gest a bardzo dużo daje. Zdecydowanie polecam.

• Ocena dodana: 23 maja 2024

Polecam serdecznie! Można poczuć się tutaj jak we własnym domu :)
    • Apartament z 2 sypialniami

Nie ma takiej rzeczy, który by nam się nie podobała.

Mieszkanko świetnie urządzone, zaopatrzone we wszystko czego dusza zapragnie, nawet w takie rzeczy które nie pomyślelibyśmy, że się nam przydadzą. Położone w cichej i spokojnej okolicy oddalonej około 15-minutowym spacerkiem od Starego Miasta. Idealna baza wypadowa w pobliskie góry. Doskonały kontakt z właścicielką i bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie.

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Apartament zlokalizowany w cichej i malowniczej okolicy, wyposażony rewelacyjnie w sprzęty i akcesoria pierwszej potrzeby, kontakt z właścicielką bez zarzutu, polecam wszystkim

• Ocena dodana: 11 stycznia 2024

Weekendowy pobyt w pięknym Kłodzku: -)
    • Apartament z 2 sypialniami

Nie było ani jednej takiej rzeczy, gdyby ktoś nawet szukał na siłę to nie znajdzie :-)

Apartament w nowym bloku- komfortowy, przestronny, czysty, cieply, świetnie wyposazony- wchodzi się jak do własnego mieszkania- wszystko jest! :-) Do apartamentu przypisane jest miejsce w garażu podziemnym. Obok na tym samym osiedlu sklep Zabka, pareset metrów dalej m.in Aldi. Cicha okolica :-)

• Ocena dodana: 5 września 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Pobyt w apartamencie na letniej, to sama przyjemność. Pięknie urządzone, bardzo przytulne i komfortowe wnętrze, wyposażone we wszyko co potrzebne. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, to niewątpliwy atut. Gospodyni obiektu bardzo miła, kontakt bez żadnego problemu. Na przywitanie czekała na nas miła niespodzianka. Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt.

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2023

Pobyt udany pod każdym względem , nawet pogoda dopisała :)
    • Apartament z 2 sypialniami

Jeden malutki minusik, to trochę małe poduszki, ale daliśmy radę :)

Nowocześnie i gustownie urządzony apartament na nowym osiedlu, wyposażony we wszystko, co potrzebne na kilkudniowy pobyt. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym i dojazd windą do mieszkania to wielkie udogodnienie . A w mieszaniu nowy sprzęt, rolety zewnętrzne z moskitierą , dużo kosmetyków i innych środków , pościel świeża i pachnąca. W kuchni kawy i herbaty w różnych gatunkach , przyprawy , nawet dzbanek filtrujący . Na powitanie czekała nas miła niespodzianka . Bardzo uczynna właścicielka apartamentu, która od razu spełniała nasze prośby. Pani Kasiu , dziękujemy za wentylator i dodatkowe krzesła :) Polecam serdecznie ten apartament. A miasto Kłodzko urokliwe , w którym jest dużo ciekawych miejsc godnych zwiedzania, zresztą tak jak w całej Kotlinie Kłodzkiej . Na pewno jeszcze tutaj wrócimy.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo miła Właścicielka. Mieszkanie czyste, przygotowane idealnie, wszystko co potrzebne było zapewnione. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Pobyt minął nam bardzo szybko i przyjemnie. Mieszkanie czyste, nowoczesne z pełnym wyposażeniem w kuchni jak i w łazience. Właściciele bardzo pomocni i mili. Okolica cicha i odpowiednia dla ludzi, którzy cenią sobie spokój. Gorąco polecamy i chętnie wrócimy.

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo czysto, wyposażenie obejmuje nawet drobiazgi jakich nie ma w innych miejscach.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Spokojna i cicha okolica w samym centrum Kłodzka. Pani Gospodarz bardzo miła w trakcie pobytu upewniała się czy nic nam nie brakuje. Dodatkowo na przywitanie czekała na nas miła niespodzianka 🙂

• Ocena dodana: 29 lipca 2023

Przepiękny apartament
    • Apartament z 2 sypialniami

Mieszkanie super .piękne .bardzo czyste .Pani właścicielka bardzo miła i pomocna .Polecam wszystkim ten przepiękny apartament

• Ocena dodana: 18 lipca 2023

Wygodny i bardzo czysty apartament.
    • Apartament z 2 sypialniami

Świetny apartament z parkingiem podziemnym. Czuliśmy się w nim jak byśmy byli pierwszymi gośćmi. Niesamowicie czysto, świetnie wyposażony (był płyn do płukania, zestaw kapsułek do zmywarki a nawet szczoteczki dla zapominalskich). Bardzo wygodne łóżka i spora przestrzeń. Generalnie chyba wszystko na +.

• Ocena dodana: 30 czerwca 2023

Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Mieszkanie duże, nowe, czyste, bardzo dobrze wyposażone do tego parking podziemny (super sprawa).

Wszystko było ok.

• Ocena dodana: 22 maja 2023

Bez uwag

Doskonała lokalizacja do wycieczek w Kotlinę Kłodzką jak i ew przystanek w dalszej podróży. Korzystny dojazd do trasy krajowej nr 8. Parking podziemny super, miejsce postojowe dobrze oznakowane i szerokie... Dobry dostęp do internetu - wifi.

• Ocena dodana: 2 marca 2023

Szczerze polecam! Idealna miejscówka w Kłodzku!
    • Apartament z 2 sypialniami

Wszystko było idealnie :)

Świetnie wyposażony, przytulny i przyjemnie urządzony apartament. Dostępne jest wszystko co potrzebne a nawet więcej :) Mega czysto, wszystko wręcz pachnie nowością. Lokalizacja na nowym spokojnym osiedlu, kawałek od centrum, ale w bliskiej odległości od sklepów i stanowiąca dobry punkt wypadowy do objeżdżania okolicy. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym również na plus. Dobry kontakt z właścicielami i bardzo sympatyczna Pani sąsiadka, która przekazała nam klucze:)

• Ocena dodana: 29 stycznia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Super apartament, bardzo ładny, wygodny i bardzo czysty - chyba po raz pierwszy nie widziałam ani grama kurzu w wynajmowanym obiekcie. Dobry kontakt z właścicielką i przesympatyczna Pani Sąsiadka, która przekazywała nam klucze. Pozdrawiamy 🙂

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 13 listopada 2022

Wymarzony pobyt!

Że byliśmy tak krótko:(((((

Pierwszy raz w życiu nie mogłam się doczekać tego by móc już wystawić opinię na bookingu a mój syn po powrocie do domu płakał, że chce wrócić do Kłodzka. Słowa nie oddadzą tego co Nam się podobało. Byliśmy w domu Byliśmy u serdecznych przyjaciół- tak czuliśmy. Ludzie mają różne marzenia a moim marzeniem jest tak piękne i komfortowe mieszkanie jak to. W rozmowie przed przyjazdem pani właścicielka Kasia powiedziała, że jest tam wszystko można wchodzić i mieszkać. I potwierdzam to na 1000%:żelazko, odkurzacz, suszarka, deska do prasowania, kosmetyki, szczoteczki do zębów dla zapominalskich środki higieniczne dla kobiet pralka i suszarka a na dodatek wino, słodycze i magnes na powitanie :) parking podziemny, nieskazitelna czystość pachnąca pościel i w pełni wyposażona kuchnia. Dla tych, którym chciało się tyle czytać dodam, że można się tu wyspać za wszystkie czasy:) cisza i spokój. Pod budynkiem 2 place zabaw, żabka, susharnia i pewnie jeszcze wiele innych udogodnień. Z mieszkania poruszaliśmy się tylko autem i wszystkie nasze zaplanowane punkty były w bliskiej odległości. Kontakt z właścicielķą mimo jej fizycznej nieobecności wzorowy. A pani Agnieszka, która nas przywitała w imieniu pani Kasi i mąż pani Agnieszki na długo pozostaną w naszej pamięci. Cudowni Ludzie:) Pierwszy raz obiekt przewyższył nasze oczekiwania...a napis na ścianie trafił gdzieś głęboko w moje serce...i to miejsce na zawsze już będzie mi się kojarzyło z cudownymi chwilami. Dziękujemy!

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 3 listopada 2022

• Apartament z 2 sypialniami

wszystko było super , spędziliśmy cudownie czas , dobra lokalizacja i przemiła obsługa

• Ocena dodana: 16 września 2022

Bardzo udany pobyt.

Brak uwag

Bardzo dobra lokalizacja. Osiedle nieco na uboczu miasta jednak wszędzie blisko. Duży parking, do dyspozycji gości również parking podziemny. Mieszkanie bardzo dobrze wyposażone, czysto. Przyjemny wystrój. Bardzo wygodne łóżko w sypialni. Nic nam nie brakowało. Na powitanie czekała na nas miła niespodzianka.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2022

Czysto, nowocześnie i przemiła Pani ☺️

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2022

Zdecydowanie polecamy pobyt w Apartamencie na Letniej.
    • Apartament z 2 sypialniami

Pobyt tygodniowy dwuosobowy. Fantastyczny lokal. Wszystko zgadza się z tym co jest przedstawione na zdjęciach. Salon, z aneksem kuchennym, telewizorem, sofą oraz stołem. Do tego sypialnia z dużym łóżkiem, łazienka z prysznicem, pralką i suszarką oraz dodatkowy mały pokój z rozkładaną sofą. Dodajmy do tego balkon, elektroniczne rolety w oknach, cichą okolicę i mamy naprawdę wszystko dopięte na ostatni guzik. Dodatkowo - poziemny parking połączony windą z parterem (gdzie mieści się mieszkanie) stanowi dodatkowe ułatwienie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu, wszystko jest spokojne, czyste i zadbane. Samo mieszkanie jest również nowe i wyposażone w podstawowe sprzęty AGD ( w tym płyny, szczoteczki, odkurzacz itd.), tak aby podczas pobytu niczego nie zabrakło. Kontakt z właścicielami bezbłędny (sms/telefon). Z Apartamentu na rynek na piechotę dotrzemy w ok 15-20 minut więc jest to relatywnie krótki spacer. W okolicy osiedla znajdują się sklepy spożywcze, kebab, sushi, targ z owocami, piekarnia - wszystko praktycznie na miejscu co stanowi dodatkowy atut lokalizacji. Zdecydowanie polecamy pobyt w Apartamencie na Letniej, absolutnie brak jakichkolwiek uwag z naszej strony. Pozdrawiamy i dziękujemy!

• Ocena dodana: 12 maja 2024