3. zachodniopomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Wszystkiego

• Ocena dodana: 7 lutego 2024

• Apartament z tarasem

Apartament przewyższa oczekiwania. Super czysto i komfortowo. Świetny pomysł na wypoczynek zimą i latem. Właściwie o kazdej porze roku. Korzystamy już kolejny raz. Właściciel pomocny o każdej porze dnia i nocy. Polecam!

• Ocena dodana: 7 lutego 2024

• Apartament z tarasem

Lokalizacja, czystość, przestronność i wyposażenie obiektu. Udogodnienia dodatkowe w budynku tj. siłownia. Dwa kroki do morza i sklepów. Przy głównej ulicy spacerowej Międzyzdrojów. Piaszczysta, czysta plaża. Super!

• Ocena dodana: 16 stycznia 2024

Było cudowanie !
    • Apartament z tarasem

Wszystko zgodne ze zdjęciami i opisem siłownia i sauna na miejscu w cenie wynajmu bez ograniczeń kilka metrów na plażę i niewiele dalej do promenady zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie przez właścicielkę panią Małgosię której dziękujemy za miłe dodatki Napewno wrócimy

• Ocena dodana: 5 stycznia 2024

• Apartament z tarasem

Bardzo czysty, wygodny i fajnie wyposażony apartament z pięknym tarasem. Blisko do morza. Upominki na powitanie. Na pewno wrócę. Apartament przerósł moje oczekiwania 🙃

• Ocena dodana: 13 listopada 2023

Bardzo polecam
    • Apartament z tarasem

Cicha i spokojna lokalizacja bardzo blisko plaży Klimatyczna aranżacja wnętrza czuliśmy się jak w domu Przepiękny i duży taras do tego siłownia i sauna dla dzieci bezpieczny i duży wewnętrzny ogród o wszystko zadbała przemiła właścicielka pani Małgosia

• Ocena dodana: 2 lipca 2023

• Apartament z tarasem

Luksusowy apartament wspaniała aranżacja wnętrza do plaży 40m promenada gwiazd na wyciągnie ręki i wspaniały ogromny taras na poranną kawę Właścicielka pani Małgosia zadbała o wszystko a My czuliśmy się jak w domu Dziękujemy i napewno wrócimy

• Ocena dodana: 3 marca 2023

• Apartament z tarasem

Apartament na najwyższym poziomie. Robi wrażenie pod kątem wykończenia, wyposażenia, aranżacji oraz utrzymania perfekcyjnej czystości. Jestem bardzo zadowolona i na pewno tutaj wrócę.

• Ocena dodana: 14 listopada 2022

Bardzo udany pobyt. Polecam!

Wszystko :)

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 1 listopada 2022

Zgodny z opisem.
    • Apartament z tarasem

Wystrój apartamentu oraz jego wyposażenie.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 26 września 2022

super apartament i piękna pogoda

nic

Wszystko było zgodne ze zdjęciami umieszczonymi na bookingu.

• Ocena dodana: 17 września 2022

• Apartament z tarasem

Stylowo urządzony apartament w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy plaży i kilka minut od centrum i molo. Apartament jest ładniejszy niż na zdjęciach. Można z niego nie wychodzić aby fantastycznie spędzić czas. Dziękujemy pani Małgosi za cudne powitanie i opiekę podczas naszego pobytu.

• Ocena dodana: 12 września 2022

To chyba drugi mój pobyt w tym obiekcie ,wysoka jakość obiektu bez zmian podobnie jak położenie.
    • Apartament z tarasem

Lokalizacja fantastyczna z jednej strony morze z drugiej ogród.

• Ocena dodana: 12 września 2022

Super, szkoda że tak krótko

CHYBA JUŻ NIC CO MOGŁOBY PRZYJŚĆ DO GŁOWY

Klimatyczny apartament w bardzo dobrej lokalizacji, wysmakowany wystrój wnętrza, morze na wyciągnięcie ręki, wspaniały taras na poranną kawę, zdecydowanie polecamy i serdecznie pozdrawiamy właścicielkę Panią Małgosię

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2022

• Apartament z tarasem

Pobyt rozpoczyna się od oprowadzenia po obiekcie, podpisania umowy i dogrania ostatnich niewiadomych. Na odwiedzających czeka powitalny szampan. Sam apartament robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Wszędzie zadbane jest o najmniejszy dodatek i szczegół! Taras marzenie, idealny do codziennego wypoczynku, czy tez miłego spędzenia wieczoru! Łóżko wygodne, łazienka schludna i dobrze wyposażona. Wszędzie bardzo czysto! Do morza dosłownie 50m. 4 noce spędzone be zutesknienia za własnym mieszkaniem. Ze szczerego serca polecam! My na pewno wrócimy :)

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2022

Niesamowicie piękne miejsce w którym zadbano o każdy detal. Odpoczęliśmy i z pewnością wrócimy :)
    • Apartament z tarasem

Apartament jest wyjątkowy i niesamowicie wyposażony! Idealnie wpisuje się w nadmorski klimat. Piękny duży taras na którym odprężaliśmy się niejednokrotnie dopełnia całości. Zachwycające wyposażenie, zdecydowanie ponad nasze oczekiwania. Nie spotkaliśmy się z takimi udogodnieniami w innych apartamentach. Każdy detal zachwyca! Bez opłat dodatkowych, korzystaliśmy z siłowni i sauny. Dziękujemy za bardzo profesjonalną opiekę podczas naszego pobytu. Właścicielka Pani Małgosia to kobieta złoto! Pobyt rewelacyjny. Raz jeszcze bardzo dziękujemy i na pewno wrócimy.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2022

Gorąco polecam. Na pewno jeszcze wrócę
    • Apartament z tarasem

Komfortowe, przytulne i urządzone ze smakiem i dbałością o detale wnętrza. Bardzo blisko do plaży, a zarazem w cichej i spokojnej lokalizacji. Czuliśmy sie jak w domu. O wszystko zadbała przemiła właścicielka - Pani Małgosia. Dziękujemy za wszystko i do zobaczenia wkrótce.

• Ocena dodana: 18 czerwca 2022

• Apartament z tarasem

Apartament bardzo blisko morza (zaledwie 40m), dodatkowo siłownia i sauna do bezpłatnego wykorzystania co mnie bardzo ucieszyło. Piękny taras z widokiem na poranną kawę a sam apartament wyposażony na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam

• Ocena dodana: 30 maja 2022

luksusowy apartament
    • Apartament z tarasem

Apartament przewyższył nasze oczekiwania! Po prostu cudny! Fantastyczna lokalizacja tuż przy plaży siłownia i sauna na miejscu bez ograniczeń , ogromny i pięknie zaaranżowany taras idealny na poranną i popołudniowa kawę Dziękujemy właścicielce pani Małgosi za wspaniałe przyjęcie:)

• Ocena dodana: 24 maja 2022

• Apartament z tarasem

Piękny Apartament z cudownym tarasem ,Mega wyposażenie jest tam wszystkoooooo!!! ,Czystość ,Komfort , na najwyższym poziomie, Najlepszy w jakim byłem polecam w 100%!!!.Pozdrawiam przesympatyczną i pomocną właścicielkę dziękuję za wszystko !!! Było super!!!

• Ocena dodana: 9 maja 2022

• Apartament z tarasem

Luksusowy apartament który swoim wystrojem tworzy cudowny nadmorski klimat.W cenie wynajmu mieliśmy do dyspozycji siłownię i saunę oraz prezenty powitalne przygotowane na nasz przyjazd przez właścicielkę Panią Małgosię, której dziękujemy że mogliśmy wypocząć w tak cudownym miejscu

• Ocena dodana: 2 maja 2022

Na pewno tu wrócimy.
    • Apartament z tarasem

Bardzo wysoki standard, wszystko co potrzebne znajduję się na miejscu. Bardzo miła, pomocna i sympatyczna Pani gospodarz :) polecam w100%.

• Ocena dodana: 25 kwietnia 2022

Było super
    • Apartament z tarasem

Było super cały pobyt na ogromny plus, apartament świetnie wyposażony, właścicielka Pani Małgosia świetnie sie nami zajęła, przyjechała nas przywitać oraz pożegnać.Napewno tutaj wrócimy.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2022

• Apartament z tarasem

Luksusowy apartament. Wyposażony ponad standardowo. Bardzo miła i pomocna obsługa, właścicielki, Pani Małgosi.

Pobyt: kwiecień 2022