3. dolnośląskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,9

9,6

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Apartament zadbany, bardzo czysty. Ręczniki, pościel czyste. Właściciele bardzo mili. W apartamencie jest wszystko co potrzebne, wszystko zgodne z opisem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Córeczka też zadowolona, gdyż przemiła pani właścicielka zostawiła dla niej słodki poczęstunek i dostała mały upominek. W apartamencie też kilka książeczek dla dzieci i gra.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

• Apartament typu studio

Miłe przywitanie. Właścicielka bardzo fajna. Apartament bardzo czysty, pościel pachnąca, ładnie urządzony.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Czyściutki i zaopatrzony pod każdym względem apartament. Niczego nam nie brakowało i spędziliśmy cudowny czas. Bardzo dziękujemy!

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Apartament typu studio

Mile przyjęcie...bardzo czysty i gustownie urządzony pokój...w bardzo dobrej i spokojnej lokalizacji

• Ocena dodana: 18 lutego 2024

Super miejsce
    • Apartament z 1 sypialnią

Mocny zapach detergentów na pościeli i ręcznikach.

Mieszkanie położone na drugim piętrze domu jednorodzinnego z osobnym wejściem. Lokalizacja blisko wylotówki, lekko na uboczu. Do centrum Kudowy 5 min autem. Bardzo czysto. Apartament ładnie i nowocześnie urządzony. Prawdziwy ekspres ciśnieniowy do kawy z młynkiem. Pyszna kawa. Czekały na nas słodkie przekąski. W pełni wyposażona kuchnia. Łóżko wygodne. Łazienka wygodna, z dużą kabiną z deszczownicą i ogrzewaniem podłogowym.

• Ocena dodana: 2 stycznia 2024

brak.

Poczęstunek od właściciela, na przywitanie.

• Ocena dodana: 23 października 2023

• Apartament typu studio

Nie mam się do czego doczepić

Rewelacyjny apartament, świetnie wyposażony. Ładnie, czysto, pachnąca pościel. No i słodkie powitanie. Najlepszy apartament, w którym byłem

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2023

Przytulne miejsce bardzo zadbane, właściciele dbają o detale, czuliśmy się tam fantastycznie
    • Apartament typu studio

Obiekt znajduje się w ustronnym miejscu kudowy na czym nam bardzo zależało. Cichutko, czyściutko to najlepsze słowa które opisują obiekt. Bezpłatny parking, płyta grzewcza, ekspres do kawy, lodówka, kawa, herbata, cukier, ręczniki, mydło, szampon, płyn do kąpieli. Mały przytulny pokoik, ładnie urządzony. Właściciele cudowni, bardzo empatyczni. Syn otrzymał śliczny kubek jako pamiątkę z kudowy zdrój. Dużo zwiedzaliśmy, więc zależało nam na miejscu, które jest położone blisko czeskich Adršpach, Złotego Stoku i innych atrakcji aby nie tracić czasu na dojazdy. Bardzo polecamy to miejsce jeśli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku. Centrum kudowy jest w zasięgu krótkiego spacerku. W pobliżu lidl, biedronka i wiele innych sklepów.

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo mili gospodarze, mila niespodzianka na nas czekająca, świetna lokalizacja, zapewniony parking, czysto; serdecznie polecam

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Lokalizacja super, pokój czyściutki i znajdowało się w nim wszystko co potrzebne, właścicielka przemiła Pani:) Było super!

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

Super wypoczynek !!
    • Apartament z 1 sypialnią

Wspaniała jakość noclegu, lokalizacja super. Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno tutaj wrócimy. Kontak z właścicielką również ekstra. Pobyt 10/10 Serdecznie polecam!!!!

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

Bardzo mili właściciele

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Dobry stosunek ceny do jakości, bardzo ładne miejsce z pięknym widokiem.

• Ocena dodana: 20 lipca 2023

Jestem zachwycona
    • Apartament typu studio

Lokalizacja świetna, cicho, czysto, miła gospodyni, wszystko co potrzebne na pobyt kilkudniowy.

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

Apartament elegancki,czysty, posiada wszelkie niezbędne udogodnienia,środki czystości. Właściciele bardzo mili.

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Brak

Apartament czysty i pachnący. Spokojna okolica, blisko do centrum. Super miejsce na wypady po okolicy. Bardzo miła Pani właścicielka. Słodki upominek na dzień dobry i prezent na zakończenie pobytu. Polecam 😊

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Spokojna okolica, piękny, ultra czysty i pachnący apartament, przemili wlasciciele. Czuliśmy dużą prywatność podczas pobytu mimo,że apartament mieści się w domu (ma osobne wejscie). Słodkie niespodzianki dla dzieci to bardzo miły akcent na powitanie. Polecam wszystkim, my na pewno wrócimy!

• Ocena dodana: 22 maja 2023

Weekend w Kudowie.

Brak.

Lokalizacja obiektu świetna. Zaciszna okolica, ale w miarę blisko do centrum miasteczka. Bardzo miła Pani właścicielka, dbająca o detale w obiekcie. Piękny zapach w obiekcie, bardzo czysto, darmowe kosmetyki w łazience, w kuchni kawa, herbata, cukier. Bardzo przyjemna pościel, miękkie, nowe ręczniki. Pomimo, że doba rozpoczyna się o 16, Pani zakwaterowała nas już wcześniej. Otoczenie obiektu bardzo zadbane.

• Ocena dodana: 1 maja 2023

Nie ma takiej rzeczy

Bardzo ładnie, nowocześnie, czysto, pachnąco, serdecznie polecam 🙂 Lokalizacja, bardzo dobra, wszędzie gdzie sobie zaplanowaliśmy dotrzeć, dotarliśmy bez problemu.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2023

wspaniele
    • Apartament typu studio

Polecam z całego serca Apartamenty Pod Cisem. Cudowni , sympatyczni i służący pomocą gospodarze. Na powitanie słodkie upominki. Apartament pięknie urządzony bardzo dobrze wyposażony niczego nie brakowało, czystość na najwyższym poziomie, ciepło i przytulnie. Bardzo dobra baza wypadowa do okolicznych atrakcji. Wrócimy na pewno: do świetnego miejsca do zobaczenia 😊

• Ocena dodana: 24 lutego 2023

• Apartament typu studio

Polecam Aparatamenty! Świetne warunki, czysto, pachnąco i wszystko zrobione ze smakiem. Niczego nie brakowało. Na przywitanie czekoladki dla gości. Mały gest, a sprawia, że od samego początku Człowiek dobrze się czuje. Gospodyni uśmiechnięta i pomocna. Tak trzymać! Pozdrawiam 😊

• Ocena dodana: 4 listopada 2022

• Apartament typu studio

Przemiłe powitanie butelką wina oraz słodyczami, córka dostała pamiątkę, aby pamiętać o Kudowie. Bardzo czysto i pachnąco.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 14 października 2022

Polecam serdecznie! udany wypoczynek :-)
    • Apartament typu studio

Super lokalizacja! Szybki kontakt z właścicielami obiektu. Cicha i spokojna okolica jak również szybki dostęp do centrum miasta! :-)

• Ocena dodana: 26 września 2022

• Apartament typu studio

Wszystko na najwyższym poziomie, czystość, czystość i jeszcze raz czystość, polecam z całego serca, bardzo dobra lokalizacja, cisza spokój, bardzo mili właściciele.