3. zachodniopomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

8,1

7,3

• Ocena dodana: 20 czerwca 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Pierwszy raz spotkałem się z tak zagmatwaną instrukcją i warunkami do spełnienia przed przyjazdem i w trakcie. Nadmienię, że bardzo często korzystam z wynajmu apartamentów i innych tego typu obiektów.

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

Pobyt udany, a dodatkowo przyczyniła sie słoneczna pogoda
    • Apartament z balkonem

Jak wspomniałam w ankiecie, czystość. Właściwie czystość naczyń w kuchni. Niestety w szafkach były brudne, po poprzednich gościach.

Lokalizacja, była w porządku, wyposażenie również. Jedynie co bym zmieniła, to meble na balkonie, ale to szczegół.

• Ocena dodana: 20 lutego 2024

• Apartament z balkonem

natomiast drugi apartament 206 ,tu mam uwagi 1/uszkodzona półka w lodówce 2/ uszkodzony kran przy zlewie 3/trafiliśmy akurat na pogodę z wiatrem ,przy nieszczelnych drzwiach na taras było po prostu zimno ale może latem jest lepiej ,w kazdym razie zimą nie polecam

rezerwowaliśmy 2 apartamenty ,jeden nr 208 był super

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 19 września 2023

• Apartament z balkonem

Apartament był mocno nasłoneczniony więc przy dużych upałach, na jakie trafilismy w mieszkaniu było bardzo gorąco- caly dzień mieliśmy zasłonięte szczelnie rolety. W deszczowy dzień, brak zadaszenia powodowal zalewanie balkonu, na którym stała woda. W czasie deszczu nie można było nawet otworzyć okna. Jedynym ratunkiem od słońca i deszczu była markiza ale okazała sie mocno zdezelowana i niefunkcjonalna. Liczne ślady użytkowania apartamentu. Stojąca woda w brodziku nie ułatwiała korzystania z prysznica. Przy samym zameldowaniu podano nam błędny nr apartamentu co opóźniło zameldowanie.

Przestronny apartament w dobrej lokalizacji.

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2023

• Apartament typu studio

Brak zmywarki i słabo lecąca woda z kranu w kuchni

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

• Apartament typu studio

w ofercie pokój miał 35m, w rzeczywistości 35m miał ale razem z balkonem, który był większy od pokoju

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2023

• Apartament z balkonem

Czystość w apartamencie. Widać że było posprzątane toaleta kabina itp, ale firany i zasłony czarne od kurzu, poplamione. Ściany do odmalowania. Okno balkonowe uszkodzone, brak możliwości otwarcia i zamknięcia. Sztućce i zastawa, stołowa mocno wybrakowana. Były tylko trzy łyżki. Ogólnie apartament na pierwszy rzut oka bardzo przyjemny, jednak wymaga generalnych porządków.

Lokalizacja, infrastruktura w najbliższej okolicy na plus. Blisko do deptaka i zejścia na plażę. Sklep Biedronka pod apartamentem.

• Ocena dodana: 28 stycznia 2023

• Studio

Nie można uchylnie otworzyć okien

Blisko do morza

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 5 października 2022

Z chęcią polecę innym to mieszkanko.

wszystko mi odpowiadało

wiele udogodnień jak ekspres do kawy, toster, telewizor oraz bardzo przestrzenna łazienka

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2022

zadawalajacy
    • Apartament z 1 sypialnią

brak mozliwosci otwierania okien, zapach w lazience, przy tygodniowym pobycie na 3 osoby -2rolki papieru toaletowego. zaniedbane otoczenie budynku brak mozliwosci wejscia na pietro poprzez klatke- tylko winda -nie wiem czy to jest ok ze wzgledow bezpieczenstwa

bliskosc morza, klimatyzacja,czysto,

• Ocena dodana: 21 lipca 2022

Znakomita lokalizacja, wszystko "w zasięgu ręki". Gdyby nie uwagi obiekt byłby idealny.
    • Studio

Bardzo mała ilość polskich kanałów w TV, niemieckich było aż za dużo... Za mało miejsc parkingowych dla gości, musiałem parkować na parkingach miejskich. Nie podobał mi się także nieustanny zapach ze smażalni pączków pod apartamentami.

Znakomita lokalizacja, obiekt jako całość: sklepy, apteka, bank itp. w tym samym budynku.

• Ocena dodana: 11 lipca 2022

• Studio

Minus brak parkingu. W cenie biletu. Parking miejski oraz prtywatne osoby w sezonie robia sobie poprostu żniwa za postuj samochodu.

Blisko do plaży,czyściutko w pokoju, aneks kuchenny dobrze wyposazony to na plus

• Ocena dodana: 17 maja 2022

jestem bardzo zadowolane

podobało mi się wszystko

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 23 czerwca 2024

• Apartament typu studio

Czystość oraz wiele uszkodzonych rzeczy w tym okno na tarasie stół porysowany kran ruszał się . Talerz potłuczony w szafie

Duży taras

• Ocena dodana: 10 czerwca 2024

3,0
    nie polecam
    • Apartament z balkonem

Przede wszystkim brudno ,przesyłam zdjęcia zlewu łazience ,zapchany włosami i mega brudny ...fuj Wyłączony piec więc brak ciepłej wody pokój w rzeczywistości mniejszy niż na zdjęciach ,mały balkonik i stare krzesełko. Brak informacji jak trafić do apartamentu a nie jest to łatwe ,żeby otrzymać kod do apartamentu najpierw trzeba się zameldować online a dopiero podczas zameldowania pojawia się informacja o obowiązkowej kaucji ,jeśli nie zrobisz przelewu nie zostaniesz zameldowany i nie wejdziesz a brak możliwości rezygnacji ( ja miałam taką opcję ) więc koszt rezerwacji przepada jeśli nie masz na karcie kasy na kaucję. Aha no i brak wody przez pół dnia.

lokalizacja

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Sam apartment czasy świetności ma za sobą. Od wejścia smród z kanalizacji, który przez cały pobyt nie chciał wywietrzeć. Umywalka zepsuta- woda się lała, do szafki i na podloge. Pan serwisant pojawił się w pół godziny i udawał zdziwionego stanem łazienki. Gdzie szafka jest spuchnięta i szuflady się nie zamykają, blat jest wygięty i nawet ościeżnica jest uszkodzona, więc to nie pierwszy raz się lało. Złamany wieszak. Rozbita szyba w oknie. Plamy od farby na podłodze. Ogólnie stan czystości tego apartamentu pozostawia sporo do życzenia. Niestety nie polecam. W zeszłym roku sąsiedni apartament był w lepszym stanie, mimo że podobno "tuż przed malowaniem". Raczej ostatni raz rezerwujemy w tym miejscu.

Lokalizacja super. Blisko na plażę i do deptaka. Bliskość sklepów i restauracji. Duże patio.

• Ocena dodana: 21 listopada 2023

5/10
    • Apartament z balkonem

Bardzo niewygodne łóżka. Średnia czystość, zdjęcia obiektu podkoloryzowane.

• Ocena dodana: 18 września 2023

Polecam !!!
    • Apartament z balkonem

Jedyny minus to odpływ pod prysznicem, przy kąpieli woda została w brodziku

Lokalizacja - apartament położony w super miejscu, blisko do plaży, sklepy (warzywniak, piekarnia, biedronka w tym samym budynku), do miasta też chwilkę spacerkiem. Prywatne miejsce parkingowe. W mieszkaniu cicho. Łóżka wygodne. Apartament wyposażony we wszystko co potrzebne (dodatkowy plus za gry dla dzieci 😊), bardzo ładny wystrój ( przy malutkim dziecku progi przy oknach mogą być problemem, trzeba mieć oczy dookoła głowy 😀) Ogólnie miejsce dobre na każdy wyjazd (weekend lub dłuższe wczasy).

• Ocena dodana: 9 września 2023

Z przykrością stwierdzam , że więcej tutaj nie wrócę.
    • Apartament z balkonem

W mieszkaniu było brudno, nawet bardzo.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

Łóżko w salonie

Dobra lokalizacja Czysto

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

zaplamiony fotel i sofa
    • Apartament z 1 sypialnią

brudna sofa i fotel. w sofie deski wypadają

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

Było znośnie
    • Studio

Zrobić okna uchylne , naprawić klamkę w drzwiach od toalety oraz deskę sedesowa . Było znośnie

Lokalizacja bardzo dobra

• Ocena dodana: 6 lipca 2023

Znośny
    • Apartament typu studio

Apartament ok ale czystość naroznika brązowego to jakiś dramat . Aż wstręt usiąść a co dopiero spać. Dobrze że był w szafie koc to przykryłam . Sofa brązowa twarda ,stara I do wymiany. Spanie to tylko kołdra pod sobą . Taras super tylko brak zadaszenia . Leżaki stare i jeden zepsuty . Ściany to chyba tylko nida-słychać sąsiadów jakby byli w tym samym apartamencie . Telewizja 3 programy .Więcej nie skorzystam

Lokalizacja super ,sklepy na dole ,wszystko pod nosem

• Ocena dodana: 7 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Brakowało elementów wyposażenia znajdujących się na liście, np. toster. Opis " Apartament z tarasem" wprowadza w błąd. Do apartamentu nie przynależy taras , po prostu wchodzi się do niego z pasażu na piętrze . Apartamenty są zaadoptowane z lokali handlowych.

Apartament czysty, kuchnia dobrze wyposażona. Łazienka komfortowa.