Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. Krotoszyn – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Hotel Igloo

Hotel Igloo – opinie 3-gwiazdkowy

Stadionowa, 63-700 Krotoszyn, Polska

Nr 2 z 9 hoteli w mieście Krotoszyn

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 178 opinii o hotelu

9,3

Poszczególne oceny

  • Czystość

    9,7

  • Komfort

    9,4

  • Lokalizacja

    9,1

  • Udogodnienia

    9,3

  • Personel

    9,7

  • Stosunek jakości do ceny

    9,1

  • Bezpłatne WiFi

    9,5

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 18 czerwca 2026

    10
    Hotel czysty, pokoje zadbane, obiekt nowy.
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Podczas śniadania, gdy zszedłem do części restauracyjnej od razu podszedł do mnie pan z obsługi i zapytał czy miałbym ochotę na jajecznicę przygotowywaną na świeżo. Zaproponował kilka opcji, podałem swoje preferencje, a kuchnia przygotowała doskonałą potrawę :)

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 17 czerwca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo miła obsługa, wygodne łóżka, dobre śniadania.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 15 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Obsłudze w Hotelu Igloo wystawiam ocenę bardzo dobry plus. Personel był pełen zaangażowania, miły i zawsze uśmiechnięty. Śniadania smaczne i każdy mógł znaleść coś dla siebie. Pokoje czyste.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 10 czerwca 2026

    10
    Polecam na wyjazd służbowy bądź prywatny.
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    Bardzo miła obsługa. Wygodny pokój ze świetną klimatyzacją. Komfortowe łóżko. Urozmaicone śniadanie. Spokojna okolica na skraju miasta, w pobliżu kompleksu sportowego. Polecam na wyjazd służbowy bądź prywatny.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 7 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokoje niestety są słabo wygłuszone i raczej mocno słychać dźwięki z innych pokojów i korytarza. Wrażliwym zalecam wziąć zatyczki dla spokoju. Jak na lokalizację cena nie jest jakaś super niska, ale jest ok. Śniadanie do 10 w weekend to trochę minus, zważywszy na to, że hotel był dla nas noclegiem na czas wesela w okolicy, i myślę, że dla wielu klientów jest podobnie.

    Bardzo uprzejma i pomocna obsługa. Bardzo czysty pokój, ręczniki, łóżko. Widać, że raczej wszystko nowe, łącznie z wyposażeniem. Smaczne śniadanie, darmowy parking.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 6 czerwca 2026

    10
    Polecam gorąco ten hotel!
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nowocześnie, czysto, piękna okolica, smaczne jedzenie!

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 1 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry w podróży służbowej
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    Na tyle cienkie ściany, że było słychać telewizor z pokoju obok.

    Bardzo dobry hotel z przemiłymi pracownikami. Restauracja ze świetnym menu, otrzymaliśmy danie na zamówienie w wersji wegetariańskiej bez najmniejszego problemu. Świetne drinki, a lokalizacja idealna.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 4 maja 2026

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo czysty hotel i pyszne śniadanie. Fajny standard pokoju. Obsługa miła i pomocna.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 23 kwietnia 2026

    9,0
    Wygodnie i smacznie, wrócę
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Czysto i wygodnie

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 20 kwietnia 2026

    10
    wszytko ok
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych
    • 1 nocleg

    nowoczesny wystrój, smaczne śniadanie

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 12 kwietnia 2026

    10
    Polecam
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nic

    Czysty pokój, wygodne łóżka, wszystkie urządzenia w pokoju sprawne, duże okno (można otworzyć), przemiła obsługa, przepyszne śniadanie, spokojna okolica idealna na spacery, do uprawiania sportu.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 26 marca 2026

    10
    Przepięknie. Dziękujemy
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nie mam takiej rzeczy

    Bardzo miła obsługa. Czysto i przyjemnie. Śniadania przepyszne

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 20 marca 2026

    10
    Super Hotel, polecam
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 4 noclegi

    Wszystko mi się podobało

    Bardzo dobry hotel, czysto, przyjemnie, rewelacyjna obsługa, bardzo dobre sniadania. Restauracja na wysokim poziomie.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 6 marca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo uprzejmy, pomocny personel.

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 1 marca 2026

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    Serdecznie polecam dania z restauracji, absolutnie wspaniałe.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 27 lutego 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Śniadanie

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 20 lutego 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Lokalizacja lekko na uboczu co jest atutem, bo wokół jest cicho. Hotel jest nowy, wszystko jest świeże. Pokoje wyposażone standardowo. Jest bardzo czysto. Obsługa bardzo miła. Dużym atutem jest dobry kucharz i smaczne dania w menu, szczególnie w części karty- szef kuchni poleca.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 6 lutego 2026

    10
    super
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    wszystko było bardzo dobre i mi odpowiadało

    czystość i bardzo miły personel a także duże wygodne pokoje i dobra kuchnia

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 4 lutego 2026

    10
    BARDZO DOBRE ŚNIADANIE
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Dużo podróżuje. Więc dodaje notatki tylko dla bardzo dobrych hoteli takich jak ten. Chodzi o to żeby zapamiętać gdzie jest dobrze. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Jest czysto, nowocześnie, wygodnie. Najważniejsze dla mnie BARDZO DOBRE ŚNIADANIE. Będąc w okolicy to będzie mój pierwszy wybór.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 28 stycznia 2026

    9,0
    Zadowolona , napewno wrócę
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Klimatyzacja głośna, szumiała mimo wyłączenia jej. Niewygodny materac - bardzo twardy - ale to indywidualne upodobania . Naleśniki na śniadaniu zimne( niezachęcające)- fajnie gdyby były ciepłe ( leżały w naczyniach trzymających ciepło )

    Lokalizacja- okolica , teren zielony , stadion, jeziorko - można pobiegać ; pokój , czystość , personel i wyśmienite jedzenie z karty oraz śniadanie - różnorodność , dobra kawa

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 15 stycznia 2026

    10
    Polecam
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak

    Cisza oraz pokój zabaw dla dzieci

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 19 grudnia 2025

    10
    Fajny hotel, bez zarzutów
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    Nie było takiej rzeczy

    Przemiła obsługa hotelowa, przepyszne śniadanie, jajecznica robiona na bieżąco wg preferencji gościa. Hotel wydaje się być nowy, wszędzie jest czysto, parking jest przestronny. Gdy zameldowałem się wieczorem, w restauracji była mini-impreza, jednak bardzo kulturalna i spokojna, dzięki czemu mój pobyt nie był zakłócony. Na pewno polecam ten hotel.

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 25 listopada 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Niestety zostałem oszukany przez personel. Podczas rezerwacji niechcący zarezerwowalem pokój dwa razy. Prawie od razu zadzwoniłem na recepcję i pani potwierdziła że wlasnie anuluje tą niepotrzebną rezerwację. Po czym nastepnego dnia okazało się że moim Handlowcom personel wcisnął na siłę dwa pokoje....Tak wiec zamiast naleznych dobrych opinii za pobyt i jedzenie pozostaje niedosyt i brak checi powrotu do takiego miejsca

    Hotel całkiem w porządku, dobre jedzenie w restauracji

    Pobyt: październik 2025

  • Ocena dodana: 16 listopada 2025

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo miła obsługa, bardzo czysty kameralny hotel warty polecenia

    Pobyt: listopad 2025

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!