Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. Jedlina-Zdrój – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Hotel Jedlinka

Hotel Jedlinka – opinie 3-gwiazdkowy

ul. Zamkowa 2, 58-330 Jedlina-Zdrój, Polska

Nr 20 z 34 hoteli w mieście Jedlina-Zdrój

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 431 opinii o hotelu

8,4

Poszczególne oceny

  • Czystość

    8,7

  • Komfort

    8,5

  • Lokalizacja

    9,1

  • Udogodnienia

    8,3

  • Personel

    9,2

  • Stosunek jakości do ceny

    8,2

  • Bezpłatne WiFi

    9,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 8 czerwca 2026

    7,0
    Poprawnie.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 3 noclegi

    Łóżka miały miękki materac i były wąskie. W łazience z powodu przystosowania jej dla osób niepełnosprawnych nie było kabiny prysznicowej tylko zasłona, która przeszkadzała w swobodnym myciu (przyklejała się do ciała). Z tego samego powodu woda spod prysznica rozchlapywała się po prawie całej łazience. W paru miejscach był kurz i niedokładnie odkurzona podłoga. Przy wysokich temperaturach w pokoju może być gorąco bo nie ma klimatyzacji. Słaba organizacja śniadań. Były momenty, że trzeba było czekać kilka minut np. na pieczywo albo jajecznicę. Dania uzupełniano dość wolno. Woda na herbatę była dostępna tylko z ekspresu do kawy co wydłużało kolejkę.

    Dobra lokalizacja. Wybrałem ten obiekt jako bazę wypadową do zdobywania szczytów KGP i pod tym względem zdecydowanie polecam. Darmowy parking z dużą ilością miejsc. Pokój był wystarczającej wielkości z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej, aczkolwiek nie miałem potrzeby takich udogodnień. Na wyposażeniu biurko, 2 krzesła, szafa, 2 łóżka, 2 stoliki nocne i telewizor. Bardzo duża łazienka.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 7 czerwca 2026

    9,0
    Jeżeli wybierasz się do Jedliny - koniecznie nocuj w tym resorcie!
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Studio typu Superior
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Kiepska organizacja śniadań, brak miejsc w godzinach szczytu, obsługa nie nadążała donosić brakujących dań ( do poprawy ergonomia stołu szwedzkiego- powinien być dwa razy większy przy tej liczbie gości).

    Fajny resort, z browarem i restauracją Jedlinka - do wyboru ogromna ilość kraftowych piw, które nalewasz kiedy chcesz z nalewaków - załaduj kartę i korzystaj do woli! Do tego pyszne jedzenie- polecam pizzę Korona Jedliny i gęsie żołądki 😋 Duży, bezpłatny parking na miejscu. Miła obsługa- na naszą prośbę w browarze została uruchomiona strefa kibica na mecze Mai Chwalinskiej! Baza wypadowa na górę Borowa pieszo - reszta z dojazdem autem.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 4 czerwca 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bez kom

    Bez kom

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 26 maja 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg

    Nie wiem czym to było spowodowane ale na śniadaniu podczas mojego pobytu brakowało na stole prawie wszystkiego. Musieliśmy prosić o dołożenie. Brak gorącej wody do zaparzenia herbaty generował duże kolejki do ekspresu do kawy. Moja uwag powinna być skierowana raczej do kadry zarządzającej z uwagi bardzo ograniczony personel podczas śniadania.

    Bardzo miła obsługa na recepcji. Panie bardzo pomocne.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 10 maja 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zbyt mały wybór potraw na śniadaniu i rzadko uzupełniane. Należałoby pomyśleć o osobnym bemarze na gorąca wodę, ponieważ tworzyła się niepotrzebna kolejka prze ekspresie na kawę.

    Świetna lokalizacja, na uboczu blisko natury i szlaków, niedaleko stacji PKP. Obok Browar Jedlina z napitkiem i jadłem. Cisza i spokój z pięknym widokiem na pobliskie pogórze. Przemiła obsługa. Polecam

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 10 maja 2026

    9,0
    OK
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 3 noclegi

    OK

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 14 kwietnia 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Wymaga odświeżenia i dokładnego wyczyszczenia łazienki. Kiepsko wyciszone pokoje.

    Położenie, parking, udogodnienia. Obsługa.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 17 lutego 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W sumie jedyna uwaga to taka, że pokojowi przydałoby się odświeżenie. Tapeta odchodziła od ściany przy kaloryferze i unosił się lekki zapach stęchlizny, który nie był bardzo uciążliwy ale jednak nie powinno go być.

    Bardzo miły personel. Pyszne śniadania. Czysto. Wygodne łóżka

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 7 lutego 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Śniadanie, bardzo mizerne i niewiele

    Lokalizacja, browar

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 5 lutego 2026

    8,0
    szybki nocleg przed biegiem startującym w okolicy - niczego mi nie brakowało
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg

    nie mam większych uwag, hotel na poziomie, sympatyczna obsługa, ładna i cicha okolica, bliskość zaplecza gastronomicznego,

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 6 stycznia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Czajnik i zestaw do zrobienia herbaty byłby super.

    Lokalizacja, dostępność baru i bardzo różnorodne śniadanie.

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 6 stycznia 2026

    8,0
    Na pewno nie był to nasz ostatni pobyt w Hotelu Jedlinka :) Szczerze Polecamy
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Studio typu Superior
    • 2 noclegi

    Nie zamiatana i myta podłoga pod łóżkiem, brak czajnika w pokoju.

    Super lokalizacja, idealna baza wypadowa na zwiedzanie okolic, sympatyczny personel, dobre śniadania, duży parking, widok na pałac z okna, duży telewizor w pokoju.

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 4 stycznia 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Studio typu Superior
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W apartamencie z aneksem kuchennym zabrakło stołu przy którym można było zjeść. Poza tym bez uwag. Wrócimy 🙂

    Urokliwe miejsce, dobre śniadania, komfortowe warunki. Polecam!

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 29 grudnia 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg

    pokój był na drugim piętrze, okna dachowe w nietypowy sposób się otwierały, brak możliwości regulacji kaloryfera

    ładna sala śniadaniowa, duże okna, widok na okolicę, dobry wybór na śniadaniem wszystko OK.

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 28 grudnia 2025

    7,0
    Dobry
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Słabe sniadania

    Lokalizacja, wystrój i czystość pokoju

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 28 grudnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Studio typu Superior
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Jedzenie w stosunku do ceny nie powalalo.Kolacja wigilijna za 200/os ktora dojadalem w pozniejszych posilkach ,schab ze sliwka ktory jadlem na sniadanie jadlem tez w sosie do obiadu.Nie mam pretensji ze z powodu awarii musialem opuscic pierwszy pokoj lecz zamienny ktory otrzymalem byl ze trzy razy mniejszy bez aneksu nawet bez czajnika.

    Z cala pewnością okolica piekna,miejsce tez ma potencjal.Pierwszy pokoj w ktorym bylem byl duży przestronny z aneksem.Bylem w czasie świąt i wirle atrakcji bylo nieczynnych choc mozna bylo zwiedzic palac,skorzystac z restauracji.Spacery po okolicznych pobielonych mrozem wzniesieniach bezcenne

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 18 grudnia 2025

    9,0
    Było świetnie, piękna okolica i magiczne miejsce.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Studio typu Superior
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Natura dookoła i klimatyczny widok z okna na pałac ;)

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 24 listopada 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Super miejsce z klimatem a zwłaszcza Browar Jedlinka

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 2 listopada 2025

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nic

    Wszystko

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 26 października 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Położenie w pobliżu szlaków turystycznych, wygoda w pokoju i browar 😍

    Pobyt: październik 2025

  • Ocena dodana: 24 października 2025

    9,0
    Idealne miejsce na weekendowy, jesienny wypad w góry.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Studio typu Superior
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nieprzyjemny zapach na klatce schodowej w częściej z pokojami.

    Miejsce przy Pałacu Jedlinka bardzo urokliwe, cisza i spokój natury a zarazem bliskość do browaru lub koncertów w pałacu. Pokój ogromny, czysty i było wszytsko na miejscu co potrzeba. Baterie do pilota, który nie działał wymienione przez obsługę ekspresowo. Uprzejmy personel, śniadanie obfite. Super bazą wypadowa do zwiedzania podziemi Gór Sowich lub zabytków.

    Pobyt: październik 2025

  • Ocena dodana: 14 października 2025

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg

    Bardzo duszno w pokoju, nie było możliwości uchylenia okna.

    Piekne położenie, sąsiedztwo pałacu, zwierzęta

    Pobyt: wrzesień 2025

  • Ocena dodana: 7 października 2025

    8,0
    Wypoczynek i relaks
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 3 noclegi

    W pokojach są wyłącznie okna dachowe. Wieczorem można zjeść wyłącznie w pobliskim browarze.

    Smaczne śniadania, cicha okolica, czyste powietrze, bardzo dobre piwo w sąsiednim browarze, dogodna lokalizacja do wycieczek.

    Pobyt: wrzesień 2025

  • Ocena dodana: 30 września 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 1 nocleg

    Znacznie mniejsze porcje w restauracji, w stosunku do poprzedniego pobytu.

    Przyjemny hotel na uboczu, cichy i spokojny. Spory parking, rozbudowane śniadanie. Bardzo sympatyczna obsługa.

    Pobyt: wrzesień 2025

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: