3. kujawsko-pomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,3

9,8

• Ocena dodana: 16 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Super apartament, byłam tu kolejny raz. Czysto, wyposażenie na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt z właścicielem. Polecam

Wszystko na najwyższym poziomie
    • Apartament z 1 sypialnią

Za miękkie materace, ale to subiektywne odczucie, ktoś może woleć.

Wszystko super, czysto, pachnąco, troszkę brak balkonu, na plus duże okna, wszystko co potrzebne było ba miejscu.

Było czysto i przytulnie

• Apartament typu Deluxe

Przydałoby się dołożyć ściereczkę przy zlewie albo papierowe ręczniki, może jeszcze ciut więcej herbaty

Czystość, ko.takt z właścicielem, przestronność. Dobrze opisana instrukcja pobierania kluczy, ciepło.

• Ocena dodana: 12 maja 2024

Czysto, ładnie, dużo światła. Dobry kontakt z obiektem. Idealny miejsce na krótki pobyt w mieście. Polecam
    • Apartament z 1 sypialnią

Potrzebna jest renowacja łazienki. Jest dość głośno bo apartament jest przy skrzyżowaniu ruchliwych ulic.

Czysto, ładnie, duże okna i dużo światła. Nowoczesny budynek. Ładnie urządzony apartament. Wygodnie. Idealny na jedną noc z rodziną.

• Ocena dodana: 12 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Wszytsko w jak najlepszym porządku. Jedyny mały minusik za brak miotły (z dziećmi wiadomo nieraz coś wyląduje na ziemi) oraz ręcznika w kuchni. Poza tymi drobnymi szczegółami oceniam obiekt 10/10! Przy okazji wizyty w Toruniu powrócimy.

• Ocena dodana: 11 maja 2024

Wspaniały apartament
    • Apartament z 1 sypialnią

Bardzo czysty, elegancki, dobrze wyposażony apartament. Odległość od centrum ok. 25 minut piechotą, co dla nas nie było problemem, spacerując poznajemy miasto. Samochód zaparkowany pozostał na bezpłatnym parkingu przy budynku.

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Brak telewizji w sypialni

Apartament super, identyczny jak na zdjęciach, oddzielne łóżka dla dzieci, bezproblemowy dostęp do internetu, klimatyzacja, czystość, bezkontaktowe zameldowanie

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Polecam!
    • Apartament typu Deluxe

Bardzo czyste ładne mieszkanie, w rzeczywistości większe niż na foto. Osobna sypialnia, klimatyzacja, mega wielki telewizor, dwie kanapy w salonie z czego jedna rozkładana ( druga być może też nie sprawdzałem) . Miejsce parkingowe pod blokiem na terenie prywatnym należącym do budynku - duży atut. Bardzo dobry kontakt z wynajmującym. Do starówki piechota trochę daleko, jakie 25 minut ale przystanek tramwajowy 5 minut od apartamentu 4 przystanki i starówka. Polecam 😀wszystko zgodnie z opisem

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Polecam dla wymagających.
    • Apartament z 1 sypialnią

Jest to kwestia upodobań, dla nas za miękki materac w sypialni.

Apartament w dogodnej lokalizacji. Czystość na najwyższym poziomie. Komfortowy pobyt dla pary w apartamencie cudownie doświetlonym naturalnym światłem. Jeśli będę wracać to właśnie tam. Dobry kontakt z Gospodarzem. Wszystko zgodnie z opisem.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Majóweczka
    • Apartament z 1 sypialnią

Przede wszystkim wyścigi nocne za oknem, ta ulica chyba ma to coś bo przy poprzednim pobycie też byliśmy wybudzani przez nie w nocy, jak nie auta to motory, służby powinny coś z tym zrobić. Brakowało nam tv w sypialni, chodniczka w łazience i lampeczki nocnej w sypialni. Zasłony świetnie zaciemniające, prysznic kupuje taki sam do domu 😁 a dzięki klimie mogliśmy spokojnie przetrwać upały majówkowe. Myślę,że będziemy do Was wracać 💗

W tym hotelu byliśmy 2 raz. Gdy na spontanie szukałam noclegu na majówkę, i trafił się ten, bardzo się ucieszyłam bo wiedziałam jak było poprzednim razem. Zapach świeżości, czyściutko, to podstawa która tam właśnie jest. Mogłabym tam mieszkać 🥰

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo dobra lokalizacja, bardzo czysto, świetne wyposażenie, wszystko pod ręką, dbałość o każdy detal. Na bardzo duży plus klimatyzacja! Polecam!

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Polecam 💛
    • Apartament z 1 sypialnią

Bardzo dobra lokalizacja, przez ulicę Żabka i centrum handlowe . Do starówki samochodem dojechaliśmy w kilka minut. W mieszkaniu czysto, nowocześnie - dodatkowo klimatyzacja i ekspres do kawy. Bezpłatny parking. Na pewno skorzystam ponownie 💛

• Ocena dodana: 3 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Jedyny minus to lokalizacja przy bardzo ruchliwej ulicy. Myślę, że dla wrażliwców lub bardziej czułych na hałas dzieci to może być problem.

Mieszkanie wyposażone we wszystko co trzeba, czyste, nowoczesne, jak na niewielki metraż bardzo przestronne. Super, że jest klimatyzacja bo przy wysokich temperaturach była bardzo przydatna. Dobra lokalizacja, spacerkiem raz dwa na stare miasto. Idealne miejsce na zarówno krótki jak i dłuższy pobyt.

• Ocena dodana: 1 maja 2024

Piękny apartament z widokiem na miasto. Nie ma naprawdę sie do czego przyczepić. Czysty zadbany

Idealna lokalizacja

• Ocena dodana: 1 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Mogłoby być lepiej posprzątane - brudne kanapa, pusta butelka po napoju alkoholowym w szufladzie w łazience.

Cena, darmowy parking pod samymi drzwiami, w pobliżu sklepy, wygodna lokalizacja mimo odległości od centrum, dobrze wyposażone aneks kuchenny umożliwiający przyrządzanie śniadania. Układ lokalu wygodny dla pobytu z dziećmi

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

Bardzo dobre miejsce
    • Apartament z 1 sypialnią

Jasny, bardzo czysty, przestronny apartament w pełni wyposażony. W zasięgu krótkiego spaceru sklepy spożywcze. Duży parking.. Zdecydowanie polecam obiekt

Świetny apartament!
    • Apartament z 1 sypialnią

Apartament bardzo ładny, czysty oraz dobrze wyposażony. Kontakt z właścicielem dobry, zakwaterowanie również bezproblemowe. Lokalizacja nam bardzo odpowiadała, 20 minut spacerkiem do centrum miasta a pod nosem kilka sklepów spożywczych. Na duży plus możliwość rezerwacji darmowego parkingu przy samym bloku. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić pobyt w tym miejscu!😊

Komfortowy apartament
    • Apartament typu Deluxe

Nowy, komfortowy apartament. Wygodny sposób pobrania karty wejściowej. Bezpłatny parking. Apartament trochę oddalony od Starego Miasta, ale spokojnie można dojść spacerem lub podjechać tramwajem. Polecamy!

• Apartament z 1 sypialnią

Materac który składa się z dwóch małych materaców rozjeżdża się! Spałem w dziurze

Czysto , Dobre wyposażenie

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo dobry apartament, dobrze wyposażony, z klimatyzacją, z parkingiem, o porządnym rozmiarze - dla rodziny 2+2 miejsca było pod dostatkiem.

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Początkowo nie bardzo wiedziałem jak trafić do tego mieszkania, ale dość szybko się odnalazłem.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Mieszkanie bardzo ładne, jasne, pokoje wygodne. Idealne zarówno na krótki jaki i dłuższy wypad do Torunia.

• Ocena dodana: 24 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Widok z okna mniej atrakcyjny niż na zdjęciach. Ale to nie wpływa znacznie na komfort pobytu.

Lokalizacja super, bardzo blisko do Starego Miasta. Przyjemne mieszkanko ze wszystkimi udogodnieniami. Aneks kuchenny z ekspresem do kawy i zmywarką, w pełni wyposażony. Szafa w holu z dodatkowymi poduchami i kołdrą, deską do prasowania i żelazkiem. W łazience wygodny prysznic, ręczniki, suszarka do włosów, miejsce do przechowywania kosmetyków i innych przyborów. Ciepło, przestronnie, cicho. Parking przy samym budynku z możliwością miejsca pod dachem.

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Dogodna lokalizacja, parking przy obiekcie, czysto oraz przestronnie.Będę polecać !