3. dolnośląskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

7,5

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Na pewno wrócimy
    • Rodzinny apartament typu Studio

Fantastyczne miejsce z duszą. Przemiła właścicielka, spokój, wspaniałe otoczenie i pięknie urządzony dom. Dodatkowy plus za koty :)

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2024

• Rodzinny apartament typu Studio

Udana adaptacja zabytkowego budynku, Spokojna okolica, cisza i przestrzeń. Mili i pomocni gospodarze obiektu.

• Ocena dodana: 14 września 2023

• Rodzinny apartament typu Studio

Lokalizacja obiektu w miejscu oddalonym od zgiełku centrum miasta. Do dyspozycji gości duży taras i ogród z atrakcjami dla dzieci (trampolina, domek drewniany).

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

• Rodzinny apartament typu Studio

Wygodne, przemyślane apartamenty (osobny pokój na sypialnię, salon z możliwością spania) ładna przestronna łazienka, w aneksie "kuchennym" lodówka i czajnik oraz kubeczki, talerze i sztućce. Ogólnodostępna kuchnia tez dobrze wyposażona. Tereny wokół przepiękne. Blisko na czeską stronę. Dookoła zatrzęsienie singletracków dla fanów rowerowania. Ścieżki do pieszych wędrówek. Blisko do centrum uzdrowiska a jednocześnie cisza i spokój. Przyjemny ogród z miejscem na ognisko i taras do chillowania. Wspaniali właściciele, czułam się zaopiekowania. Gorąco polecam.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

Bardzo fajne miejsce na wypoczynek
    • Rodzinny apartament typu Studio

Wszystko nam się podobało.

Piękna okolica, wspaniałe miejsce z dużym ogrodem, gdzie dzieci mogły szaleć po wycieczkach a rodzice w tym czasie mieli czas dla siebie. Na niepogodę jest też ogromne poddasze, gdzie dzieci również mogły spędzać czas. Gospodarze przemili i pomocni, chętnie polecili ciekawe miejsca. Za mało czasu, żeby zobaczyć wszystko co oferuje okolica. Na pewno wrócimy i polecamy innym.

• Ocena dodana: 1 czerwca 2023

• Rodzinny apartament typu Studio

Wspaniali, ciepli własciciele, przepiekny duzy ogród, szumiący strumyk za oknem, świetnie wyposazona kuchnia, cisza i błogi spokój

• Ocena dodana: 8 maja 2023

• Rodzinny apartament typu Studio

Piękne miejsce, Pani właścicielka bardzo miła i pomocna.

• Ocena dodana: 19 lutego 2023

• Rodzinny apartament typu Studio

Czysto i komfortowo, przytulnie i widać artystyczną duszę w domu. Z dużym gustem i smakiem urządzony stary dom. Byliśmy w zimie, w lecie zapewne można komfortowo korzystać z dużej werandy i ogrodu. Cisza i spokój z dala od zgiełku miasta. Super, jeśli będziemy eksplorować okolice napewno zawitamy do Krasnej ponownie

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2022

• Rodzinny apartament typu Studio

Cudowne miejsce , cisza, spokój, blisko szlaków rowerowych. Idealne miejsce dla dzieci. W pokojach czysto. Polecam w 100% Wrócimy tutaj w przyszłym roku.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2022

• Rodzinny apartament typu Studio

Piękne miejsce z dużym ogrodem oferującym duże możliwości do odpoczynku - hamaki, leżaki, stoły, huśtawki, wolny trawnik do położenia koca. Bardzo przyjemnie było tam spędzać wieczory :) Dobra baza wypadowa na szlaki Gór Izerskich. Po całym dniu wędrówek można przyjemnie wypocząć w ogrodzie Pyszne śniadania przygotowywane przez panią Właścicielkę przynoszone prosto do pokoju!

• Ocena dodana: 17 lipca 2022

Spokojne miejsce na udany wypoczynek z rodziną
    • Rodzinny apartament typu Studio

komfortowy, przestronny, czysty apartament. Dużo atrakcji dla dziecka - taras z zabawkami i atrakcyjny plac zabaw. Spokojna okolica

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

Wszystko się podobało :)

Świetna lokalizacja, piękny ogród z atrakcjami, cicha okolica, pyszne śniadanka, cudowne 3 Border Coli i słodkie oswojone kotki. Przede wszystkim zdała od zatłoczonego Świeradowa. W odległości 2 km jest super restauracja Kuźnia smaków, do której można dojść malownicza ścieżką z widokiem na Izery. Pokoje czyste, łóżka wygodne. W ogrodzie stoły, leżaki, hamaki i tyrolka!

• Ocena dodana: 13 lutego 2022

Komfortowo.
    • Rodzinny apartament typu Studio

Ogólnie nie było niczego takiego co by się nie podobało. Było wspaniale. Jedynie szkoda, że nie było aneksu kuchennego w pokoju, tylko wspólna kuchnia. To nie żaden feler, ale aneks ze zlewem i płyta grzewczą byłby jeszcze większym plusem.

Wielki pokój i osobna sypialnia - bardzo fajnie pomyślane! Poza tym spokój, cisza i wygodne łóżka. Czystość i duża wygodna łazienka.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 9 stycznia 2022

• Rodzinny apartament typu Studio

Bardzo miła obsługa, bardzo czysto i sympatycznie.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 13 listopada 2021

Polecam!
    • Rodzinny apartament typu Studio

Zaskoczył mnie brak śniadania. Na bookingu była informacja, że obiekt zapewnia śniadania. Nie zostałam poinformowana o tym, że tym razem jednak nie. No i nie byłam przygotowana. Nie miałam nic do jedzenia, a podróżowałam z 2 dzieci. Ale w sumie, bez tragedii. Wstaliśmy rano i zjedlismy w innym miejscu 😊

Duży, wygodny, czysty i ładnie urządzony pokój.

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 12 listopada 2021

Przyjazna agroturystyka w cichej malowniczej okolicy w Górach Izerskich
    • Rodzinny apartament typu Studio

Nie przypominam sobie, żeby coś wymagało poprawy.

Przede wszystkim bardzo miła Gospodyni, czuliśmy się mile widzianymi gośćmi. Pokoje czyste, ładne, choć myslałam, że apartament będzie troszkę przestronniejszy i jaśniejszy. Na korytarzu w pełni wyposażona kuchnia do dyspozycji, w pokoju czajnik. W pobliżu szlak w góry, do niektórych trzeba było podjechać. Pani gospodyni wszystko nam wyjaśniła, dała szczegółową mapę okolicy, powiedziała gdzie warto zjeść i wszystko się sprawdziło. Bardzo polecam to miejsce, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, ale i na wypad we dwoje.

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 23 września 2021

Dobra opinia.😊
    • Rodzinny apartament typu Studio

Za miekki materac do spania ale nie winie za to właścicieli. Ciężko by było każdemu inny dopasowywać

Wlasciciele bardzo mili, pomocni. Ogólnie bardzo ładnie, czysto. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2021

• Rodzinny apartament typu Studio

Myślałem, że pokój typu Studio będzie otwartą przestrzenią, co by było fajne przy dwójce dzieci, ale okazało się, że to dwa oddzielne pokoje, więc było trochę ciasno.

Doskonale śniadania, lokalizacja na uboczu w spokojnej okolicy, duży ogród z różnymi atrakcjami dla dzieci, mili i pomocni gospodarze, duży zadaszony taras do relaksu nawet w niezbyt ładną pogodę.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021

Udany wypoczynek. Miejsce godne polecenia.
    • Rodzinny apartament typu Studio

Ciekawy obiekt i otoczenie. Spokojne miejsce. Kameralnie. Czysto. Miła, życzliwa obsługa. Smaczne,świeże, urozmaicone śniadania.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2021

Genialne miejsce dla rodzin z dziećmi lubiącymi górskie klimaty.

Wszystko było OK.

Świetne miejsce do wypoczynku dla rodziny z dziećmi. Przemili i pomocni właściciele. Cisza, spokój, a okolica obfita w atrakcje wszelkiego rodzaju. Miejsce godne polecenia. W skali 1 do 10 my dajemy 10. Dziękujemy. JP

• Ocena dodana: 30 lipca 2021

• Rodzinny apartament typu Studio

piękne miejsce, sympatyczni właściciele, cisza , spokój. polecam

• Ocena dodana: 14 lipca 2021

Pani Joanna udzielała cennych wskazówek na temat możliwości zwiedzania okolicy.
    • Rodzinny apartament typu Studio

Przydałoby się trochę lepsze wifi (tylko do obejrzenia transmisji meczu było za słabe)

Śniadanie świetne, okolica domu bardzo przyjemna, dużo zieleni. Nawet można było nauczyć się, jak robić makramy.

• Ocena dodana: 4 lipca 2021

Wspaniałe miejsce
    • Rodzinny apartament typu Studio

Wspaniałe miejsce, położone w malowniczej okolicy, idealnie sprawdziło się jako punkt wypadowy w Góry Izerskie. Bardzo gościnni gospodarze i ich czworonożni przyjaciele. Komfortowo urządzone i czyste pokoje. Dookoła piękna przyroda, cisza i spokój. I strumyk w ogrodzie, tuż za oknem - bajka.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 25 czerwca 2021

Przepiękne miejsce, bardzo sympatyczni właściciele!

Nie było nic takiego.

Przesympatyczna właścicielka, serdecznie pozdrawiamy! :-) Piękne miejsce, bardzo uroczo urządzony ogródek, nasz apartament miał wystarczająco dużo miejsca dla trójki podróżników (w zasadzie to czwórki, ale czwarte dopiero niedługo pojawi się na świecie ;-)), łazienka przestronna, a zamówione śniadanie przepyszne! Na miejscu było piękniej niż na zdjęciach na booking.

Pobyt: czerwiec 2021