3. lubuskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,8

• Ocena dodana: 5 czerwca 2024

Wszystko w porządku 🙂

Funkcjonalność, spokój, wygoda.

Obiekt wyposażony praktycznie we wszystko co było człowiekowi potrzebne 😀.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 7 maja 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Spokojna okolica łatwy dojazd bardzo łatwy . Bardzo miły Gospodarz obiektu Polecam.

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo często rezerwuje pobyt w Zielonej Górze i już wiem, że to mieszkanie będzie moim ulubionym. Bardzo dobrze wyposażone, czysto i ładnie pachnie.

• Ocena dodana: 31 stycznia 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Nowoczesne i praktycznie urządzone mieszkanie. Bardzo bogato wyposażona kuchnia. Jest dosłownie wszystko. Duży plus za miejsce w garażu podziemnym. Naprawdę warto się tu zatrzymać. Polecam

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

Bardzo polecam - świetne mieszkanie
    • Apartament z 2 sypialniami

- profesjonalne przygotowanie mieszkania, - wspaniały kontakt z właścicielem, - rzetelne informacje na temat przyjazdu, wejścia i garażu, - po zapytaniu o posiłki w mieście polecono świetne miejsca - można liczyć na pomoc właściciela, - mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD, pralkę, oczyszczacz powietrza, hamak na balkonie, żelazko z deską, klimatyzację, suszarkę oraz bardzo dobre zaopatrzenie w dodatki kuchenne (kawa, herbata, cukier etc.), - bardzo dobra lokalizacja, do atrakcji w mieście to w promieniu 2-3km, - mieszkaliśmy z dzieckiem, czyli we troje w czasie ferii i faktycznie jak nazwa obiektu "Trzy Szczęścia " tak, tam było 😊🍀 - Bardzo przez duże "B" polecamy 😊

• Ocena dodana: 14 stycznia 2024

Nie potrzeba kluczy, wszystko na hasło. Mega usprawnienie. Gorąco polecam

• Ocena dodana: 4 grudnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Jedyne czego mi brakowało to ekspres do kawy, nawet mały ekspres na kapsułki by wystarczył. Na szczeście 300m od mieszkania jest Mocca Cafe z wyśmienitą kawą i super miłą obsługą.

Bardzo przestronne i ciepłe w pełni wyposażone mieszkanie. Miłe zaskoczenie to własna szklarenka z warzywami na tarasie. Nie daleko mieszkania znajdują sie sklepy sporzywcze, przystanki MPK. 10 gwiazdek⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

• Ocena dodana: 19 listopada 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Obiekt naprawdę godny polecenia. Mieszkanie czyste, komfortowe, bardzo dobrze wyposażone i urządzone ze smakiem. Bardzo dobry kontakt z gospodarzem, a proces zameldowania bez zarzutu (w dniu zameldowania dostaje się kod do drzwi). Lokalicja super, blisko park i sklepy. Gorąco polecam!

• Ocena dodana: 18 października 2023

• Apartament z 2 sypialniami

profeska na maxa. wszystko tak jak nalezy. Piękną sprawą jest również prezent od Gospodarza - ale nie zdradze tajemnicy :) jak zielona gora to trzy szczęścia gdy zależy ci na komforcie i mieszkaniu w czystym schludnym miejscu. ogólnie nie wystawiam opiń ale tutaj robie wyjątek bo tak sie mi podobało że trzeba go wstawić. zdrawiam

• Ocena dodana: 11 października 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Czysto, schludnie, pełne wyposażenie, wspaniały balkon

• Ocena dodana: 11 października 2023

Pobyt był w czasie winobrania.
    • Apartament z 2 sypialniami

Apartament zrobił duże wrażenie od samego początku. Dużo miejsca, łóżka bardzo wygodne, kuchnia super wyposażona, ogródek piękny a zwłaszcza mini szklarnia z warzywami, które były do naszej dyspozycji. Łazienka czysta i przestronna. Właściciel zdecydowanie wie co powinno się znaleźć w apartamencie (bogate wyposażenie kuchni, a nie max jedna patelnia, dostępne koce na chłodne wieczory, żelazko i deska do prasowania też się znalazły). Biedronka jest tuż za płotem, więc super. Sam dojazd nie był skomplikowany, jednak właściciel wysyła ogrom przydatnych informacji na temat parkingu, garażu i dojścia do apartamentu. Na dzień dobry otrzymaliśmy również miły podarek w postaci wina i pamiątkowego magnesu, co nas bardzo ucieszyło bo pobyt był w okresie winobrania :). Również nie było problemu z wcześniejszym zameldowaniem niż jest to opisane na bookingu, po wcześniejszym ustaleniu godziny. Jedyny minus to odległość od przystanków autobusowych, trzeba kawałek przespacerować, ale do przeżycia. Apartament zdecydowanie godny swojej oceny, dodaję do ulubionych bo z pewnością wrócę :)

• Ocena dodana: 23 września 2023

jestem bardzo zadowolony

fantastyczna lokalizacja ,dobry dojazd

• Ocena dodana: 21 września 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo ładne czyste mieszkanie i extra taras z super lokalizacją. Wszędzie blisko

• Ocena dodana: 8 września 2023

Dla rodziny idealne

Brak zmywarki

Świetnie wyposażony apartament. Jest naprawdę wszystko co jest potrzebne. Super taras z własnym warzywniakiem. Do tego prywatne miejsce w garażu. Blisko do sklepu, restauracji. Obok park - idealne na spacery i atrakcje dla dzieci

• Ocena dodana: 6 września 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Bardzo przytulne miejsce, bardzo ładne mieszkanie w fajnej lokalizacji. Dużym plusem jest garaż podziemny. Na pewno wrócę jak tylko będę w Zielonej Górze.

• Ocena dodana: 3 września 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Szczególny, dobry....bardzo dobry ❤️ klimat, czysto miło i wszystko co potrzebne w zasięgu ręki. Wyposażenie extra, łóżka wygodne, pachnące...odpoczynek i wyciszenie na maxa. Polecam!!!!

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Super mieszkanie z tarasem i garażem Dobry kontakt z właścicielem Jak będę miał okazję to jeszcze odwiedzę Polecam

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2023

Wszytko OK!

Brak

Wszystko ok, na 10 punktów daje 15 😁. Lokalizacja, wyposażenie, czystość,kontakt z właścicielem,

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

Jeszcze tam kiedyś wrócimy@
    • Apartament z 2 sypialniami

Trochę skomplikowana lokalizacja apartamentu i parkingu, ale gospodarz przesyła wyczerpujace informacje na temat lokalizacji.

Ogródek warzywny na tarasie - żona poczuła się jak w domu! Można nawet skosztować!

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

Polecam
    • Apartament z 2 sypialniami

Dobra lokalizacja. Właściciel jest bardzo pomocny i kontaktowy. Samodzielne zameldowanie w dogodnej godzinie i z dokładnymi instrukcjami. Mieszkanie komfortowe i czyste, w pełni wyposażone, dostępny taras. Bardzo dobra cena. Szczerze polecam :)

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2023

Zbyt krótki pobyt. Kiedy pojechaliśmy do kolejnego pensjonatu, wnuczki chciały wracać z powrotem do
    • Apartament z 2 sypialniami

Nie było nic co by mogło się nie podobać.

Bardzo czyste mieszkanie, przepiękny duży taras, zamykany garaż, piękne mieszkanie bardzo dobrze wyposażone oraz spokojna okolica.

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

Gdybyśmy nie musieli opuszczać apartamentu to pewnie byśmy tam przebywali trzy dni bez wychodzenia
    • Apartament z 2 sypialniami

Porządek i czystość, funkcjonalność. Ogród na balkonie ze świeżymi warzywami.

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Niesamowite przyjęcie przez właścicieli, bardzo dobry kontakt z gospodarzem, czuliśmy się w mieszkaniu jak u siebie.

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Apartament świetnie przygotowany na przyjęcie gości, czysto, wygodnie, na tarasie uprawy warzyw, dla gości mały upominek. Kontakt z gospodarzami wzorowy i bezproblemowy, wszystkie informacje przekazywane na czas, zameldowanie proste. Polecam!!!