Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Polska – opinie o hotelach
  3. Poznań – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Poznań West Hotel - Airport

Poznań West Hotel - Airport – opinie 3-gwiazdkowy

ul. Skórzewska 20, 62-081 Poznań, Polska

Nr 76 z 103 hoteli w mieście Poznań

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 557 opinii o hotelu

7,9

Poszczególne oceny

  • Czystość

    8,1

  • Komfort

    8,1

  • Lokalizacja

    8,2

  • Udogodnienia

    7,9

  • Personel

    8,4

  • Stosunek jakości do ceny

    7,9

  • Bezpłatne WiFi

    8,2

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 21 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy typu Standard
    • 2 noclegi

    Lokalizacja korzystna dla mojego miejsca szkoleń etc. Przyjechałam taksówką, pokój był czysty, przygotowany, wywietrzony. Widziałam niepochlebne opinie, jednak ja mam inne odczucia. Polecam - jest ok.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 20 czerwca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd służbowy
    • Grupa
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Cisza,spokój,lokalizacja i obsługa

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 20 czerwca 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Lazienka, białe światło, po prostu brzydka, dodatkowo parking płatny 45zl(!) co względem lokalizacji z dala od centrum jest po prostu kuriozalne, info na booking o ww.oplacie bardzo ukryte i nieprzejrzyste

    Czysto, ładna lokalizacja

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 15 czerwca 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    Szkoda, że przy tej cenie trzeba dopłacac za parking. 45 zł za motocykl!! Żadko spotykane w innych hotelach. Informacja o platnym parkingu jest napisana gdzieś na końcu ofertyi łatwo ją pominąć.

    Dla nas lokalizacja idealna. Bardo miła obsługa. Czystość wzorowa.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 8 czerwca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Komfort, czystość

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 31 maja 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Blisko do miejsca w którym miałam szkolenie ;

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 25 maja 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    Słychać przechodzących ludzi z korytarza

    Miły personel, rozkład pokoju na plus, dużo miejsca na walizkę + wygodne biurko i łóżko

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 20 maja 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brzydko zapach w łazience

    Obsługa

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 8 maja 2026

    9,0
    Idealne rozwiązanie w podróży służbowej
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pani w recepcji nie udzieliła żadnych informacji (był to mój pierwszy pobyt w tym hotelu) poza podaniem karty do pokoju, który okazał się niewłaściwy więc trzeba było wracać. Można rzeczywiście poprawić kwestię czystości czyli brudne firanki w pokoju czy kurz na lampach w restauracji. Bardzo cienkie ściany.

    Obsługa w restauracji rewelacyjna. Pokój, w tym łóżka oraz śniadania bardzo ok. Jako nocleg w podróży służbowej polecam.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 29 kwietnia 2026

    8,0
    Obiekt z potencjałem
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Do godziny 15:00 drzwi recepcji są zamknięte.

    Fajny obiekt, czysto.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 27 kwietnia 2026

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój rodzinny
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak suszarki, pajęczyny na suficie.

    Lokalizacja. Bardzo miła obsługa.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 26 kwietnia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Czysto, wszystko przygotowane, niczego nie brakowało.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 27 lutego 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy typu Standard
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Płatny parking.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 31 stycznia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nie było zestawu mini kosmetyków. Jedynie żel do mycia. Po szampon musiałam zgłosić się do recepcji.

    Śniadanie różnorodność serów. Pyszna jajecznica z szczypiorkiem.

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 7 grudnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Muszla w łazience, czystość podłogi.

    Zestaw woda herbata, temperatura.

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 6 grudnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Przez kratki wentylacyjne w łazience słychać wszystko co się dzieje w pokoju nad nami, każde słowo i nie tylko.....

    Wygodne łóżko.

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 18 listopada 2025

    7,0
    Za tą cenę oczekiwałem lepszego standardu.
    • Wyjazd służbowy
    • Grupa
    • Pokój jednoosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    Jakość i czystość w pokojach. Odkręcona/deska ubikacji, pęknięta słuchawka od prysznica. W pokoju mojej współpracowniczki nie sprzątnięta ubikacja. Widać, że hotel nowy ale nie naprawiany na bieżąco.

    Blisko lotniska, ciche otoczenie.

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 12 listopada 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Łazienka do najczystszych nie należała. Pan w recepcji podczas naszego meldunku zdążył obsłużyć 3 inne osoby. Parking dodatkowo płatny 45 zł

    Ładne pokoje, dobra lokalizacja

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 2 listopada 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokoje brudne, poduszki twarde.

    Bardzo dobre śniadanie, jajecznica majstersztyk

    Pobyt: październik 2025

  • Ocena dodana: 16 października 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój trzyosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak dużej kołdry na łóżku dwuosobowym. Małą kołdra ciężko się przykryć w dwie osoby.

    Pyszne śniadania, wygodne materace

    Pobyt: październik 2025

  • Ocena dodana: 13 października 2025

    9,0
    Znakomity
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak

    Lokalizacja. Czystość . Wygląd pokoju.

    Pobyt: październik 2025

  • Ocena dodana: 2 października 2025

    9,0
    Było ok
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Duży pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo przestarzały telewizor…

    Parking (niestety dodatkowo płatny) ja i restauracja hotelowa bardzo dobra

    Pobyt: wrzesień 2025

  • Ocena dodana: 28 sierpnia 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Duży pokój dwuosobowy
    • 3 noclegi

    Płatny parking

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 25 sierpnia 2025

    7,0
    Dobry
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pan z recepcji (Wojtek) niegrzeczny, z łaską przedłużył kartę do pokoju.

    Pani w recepcji bardzo miła, profesjonalna.

    Pobyt: sierpień 2025

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!