3. dolnośląskie – opinie o hotelach

9,9

10,0

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Brak tv, ale to szczegół, z którym można sobie poradzić ;)

Bardzo komfortowy apartament z tarasem, wygodne łóżko, parking blisko.

• Ocena dodana: 20 kwietnia 2024

Miejsce godne polecenia.

Nie ma.

Szukając miejsca na dłuższy pobyt w Kotlinie Kłodzkiej wybraliśmy Zieloną Różę - to był strzał w 10. Lokalizacja na uboczu, w spokojnej okolicy, z miejscem parkingowym i balkonem. Pokój duży umeblowany gustownie, stylowo. Cały pensjonat posiada swoisty klimat. Motywem przewodnim są róże. Dobra lokalizacja do wypadów w Góry Stołowe. Gospodarze przemili, sympatyczni, gościnni, służący pomocą w planowaniu wycieczek po okolicy (nawet zaproponowani podwiezienie bliżej szlaku - skorzystaliśmy). Wyżywienie doskonałe. Pomimo, że byliśmy w takim okresie, gdy obłożenie gośćmi nie było duże (to kameralny pensjonat), śniadania były wykwintne przygotowywane specjalnie dla nas. Codziennie było coś innego na ciepło (jajecznica, omlet, jajka sadzone na szpinaku, biała kiełbasa), wyroby wędliniarskie nie z marketu lecz od lokalnych dostawców (palce lizać). Polecam. Miejsce cudowne dla każdego co oczekuje spokoju.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Pyszne śniadanie, ale pokój z widokiem na drogę
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Nie ma ogólnie dostępnej łazienki, a nie mogliśmy skorzystać z łazienki w naszym pokoju bo jeszcze nie był gotowy (byliśmy przed czasem). Wolne wifi, szybsze było już połączenie przez sieć komórkową. Mieliśmy pokój na parterze z widokiem na główną drogę, więc trzeba było mieć zasłonięte rolety przez większość czasu. Woda pod prysznicem wolno spływała.

Miła obsługa. Bardzo dobre śniadanie. Czysto. Pokój wydawał się większy niż to wynikało z opisu. Lodówka i dodatkowe herbaty dostępne w części wspólnej.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Ciche i urokliwe miejsce. Przesympatyczny gospodarz dbający o swoich gości. Zaskoczyło mnie pyszne i obfite śniadanie wielkanocne. Serdecznie wszystkim polecam.

• Ocena dodana: 28 marca 2024

Świetny klimat, pyszne jedzenie, udany wypoczynek
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Wspaniałe miejsce, obiekt urządzony w przyjemnym klimacie, pokoje duże i czyste, wyposażone w ręczniki, czajnik elektryczny i zestaw do parzenia herbaty, podstawowe naczynia i kieliszki do wina wraz z korkociągiem, właściciele doskonale znają potrzeby odwiedzających gości. Na pochwałę zasługują niesamowite śniadanka, podane na jednym z pięknych stołów. Prawdziwa uczta!

• Ocena dodana: 8 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Piękne wnętrza, bardzo mili i pomocni właściciele. Super oferta masaży i technik relaksacyjnych, fachowe doradztwo dietetyczne. Naprawdę warto odwiedzić i dowiedzieć się czegoś nowego.

• Ocena dodana: 14 listopada 2023

Piękne i spokojne mirjsce

• Ocena dodana: 26 września 2023

Serdecznie polecam
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Bardzo ładny pokój, wygodne łóżko, pięknie podane smaczne śniadanie, spokojna okolica gwarantująca wypoczynek, życzliwy właściciel :)

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

Słychać sąsiedztwo w pokojach

Mili gospodarze, dobre śniadania, lokalizacja ok

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

Pobyt udany, obiekt zgodny z opisem i oczekiwaniami. Polecam.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

Mogła by być dostępna lodówka (w pokoju lub w przestrzeni ogólnej, szczególnie że obiekt nie jest duży).

Wszystko ok. Bardzo mili właściciele, śniadanie serwowane - bardzo dobre. Super, że nie ma TV w pokoju. Obiekt bardzo czysty, w spokojnej okolicy. Polecam.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Dogodna lokalizacja zarówno na wypady w góry jak i zwiedzanie pobliskich miasteczek. Śniadania w obiekcie były przepyszne, a właściciele bardzo mili.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

Wybierającym się do Wambierzyc szczerze polecam pensjonat Zielona Róża.
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Spodobało mi się bardzo korzystne położenie ośrodka. Pokój był duży, jasny i wygodny z gustownie urządzoną, funkcjonalną łazienką. Śniadania były obfite i urozmaicone. Kierownictwo ośrodka jak i cały personel - miły, pomocny, chętnie udzielający rzeczowych wskazówek co do okolicy i możliwości jej zwiedzania.

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Bardzo przytulnie, czysto i smacznie.

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Nocleg w sąsiedztwie cicho szumiącego potoku , wyśmienite śniadanie we wnętrzach urządzonych ze smakiem oraz swoistym charakterem , bardzo miła właścicielka traktująca gości bardzo indywidualnie oraz nieskazitelna czystość sprawiły , że zapamiętaliśmy się to miejsce jako szczególnie warte powrotu.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2023

Miejsce z duszą.

• Ocena dodana: 15 maja 2023

Spokojnie, estetycznie, miło spędzony czas.
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Możliwość wyboru godziny śniadania.Mała odległość od centrum miejscowości. Miła obsługa.

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Wszystko nam się podobało.

Okolica spokojna pokój jak i cały obiekt czyściutki i przytulny. Przemiła gospodyni , jedzenie pyszne. Same plusy . Polecam.

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Sympatyczny właściciel. Pyszne śniadanie. Bardzo przyjemne miejsce, piękna okolica. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podróży i pobytu.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 22 stycznia 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Nie było takiej rzeczy do której można by było się przyczepić

Bardzo klimatyczne i urokliwe miejsce. Pokoje utrzymane w wiejskim klimacie. Przeurocze dodatki. W pokoju czysto i ciepło. Łazienka na wysokim poziomie. Cały budynek utrzymany w tym samym klimacie. Fantastyczni właściciele, którzy wprowadzają domową atmosferę. Przepyszne, syte i świeżo przygotowane śniadanie. Szczególna dbałość o gości.

• Ocena dodana: 11 stycznia 2023

Świetnie spędzony czas w pięknym miejscu!
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Fantastyczne miejsce! Idealna lokalizacja dla tych którzy uwielbiają górskie wycieczki, ale też jako baza wypadowa do ogromu atrakcji turystycznych w okolicy i regionie. Jeśli ktoś nie ma sprecyzowanego planu właściciele napewno pomogą. Ania i Zbyszek mają świetne rozeznanie i głowę pełną pomysłów. Pokój komfortowy i schludny, a śniadanie top! Byliśmy tam nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni :)

• Ocena dodana: 9 stycznia 2023

Idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku z dala od miasta. Polecam!
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Drobnym minusem jest hałas dochodzący z sali gimnastycznej podczas spożywania posiłków w momencie kiedy trafi się na odbywające tam zajęcia.

Idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku z dala od miasta, ładny wystrój wnętrz, smaczne śniadania. Możliwość skorzystania z sauny. Dodatkowym atutem jest możliwość przygotowania herbaty i kawy, które są dostępne w pokoju. Istnieje również możliwość zamówienia obiadu lub obiadokolacji/kolacji, minusem jest brak skonkretyzowanego menu (przynajmniej 2-3 potrawy, które ułatwiłyby wybór klientom). Sympatyczni właściciele. Bardzo ładna okolica, która stwarza możliwość wielu wycieczek pieszych lub samochodowych/rowerowych. Przy hotelu jest dostępny parking zewnętrzny.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 9 stycznia 2023

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Za gorąco w pokoju, brak możliwości skręcenia grzejników. Brak lodówki i wspólnej kuchni.

Obiekt położony w spokojnej okolicy w pobliżu Gór Stołowych. Obiekt wyremontowany, czysty, zadbany. Czajnik, herbata i kawa dostępne w pokoju. W cenie pobytu wyśminite śniadania przygotowywane przez właścicieli. Za dodatkową opłatą 20 zł możliwe skorzystanie z sauny.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Ocena dodana: 31 marca 2024