2. Portugalsko hodnocení hotelů

9,4

9,5

• Hodnocení napsáno: 4. května 2024

• Apartmá

Bohužel za hluk ze silnice a nádraží majitel nemůže, ale dokonce nám i nabídl špunty do uší.

Naprosto výjimečný přístup ubytovatele. Zásoby potravin i pří večerním příjezdu. Velmi stylově zařízeno a osvětleno.

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2024

Super!
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

V noci jsme měli trochu problém to najít. Voda v koupelně mohla téct teplejší.

Moc příjemné ubytování, skvělý personál. V ceně snídaně, mohli jsme si ale vzít něco k jídlu i pozdě večer po příjezdu.

• Hodnocení napsáno: 8. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Trpělivá hostitelka Aida . Zajímavý interiér. Možnost přimotopu při nepříznivém počasí. Vybavená kuchyň.

• Hodnocení napsáno: 7. dubna 2024

• Apartmá

Velmi vřele přivítání, občerstvení a skvělá snídaně. Majitelé nám dali skvělé tipy, kam v Portu, jak nejlépe cestovat, většina nam velmi pomohla. Hvězdička dolů za hlučnou silnici.

• Hodnocení napsáno: 11. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Hezky čistý pokoj se snídaní .

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 10. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Pomer cena/vykon naprosto skvělý. Vynikající snídaně,moc milý pan domácí. Hned u hotelu zastávka autobusu a cca 10 minut vlakové nádraží.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 15. prosince 2023

Pocit skutečného domova v Portu
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Trvalo déle, než začala téct teplá voda. Střešní okno, takže byl trochu problém s větráním. Jinak nic zásadního.

Perfektní poměr ceny a výkonu. Dům je situován kousek od nádraží Campanha a hned vedle je zastávka autobusu, takže cestování do centra není problém. Líbila se mi možnost samoobslužného stravování ve společných prostorách, bylo tam vše k dispozici po celý den, takže si člověk po náročném dni venku mohl uvařit čaj nebo si něco zakousnout. Pokoj byl vybaven elektrickým topením, takže zima tam nebyla. Celý dům na mě působil příjemně, bylo to jako vracet se do skutečného domova. Oceňuji také ochotu pana majitele nechat mi zavazadlo v domě až to večera, hodně mi to pomohlo, za to velice děkuji. Zdravím milé kočičky, které mi svou přítomností zpříjemnily každý den ❤

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 28. října 2023

• Apartmá

V našem pokoji v noci velký ruch ze silnice i přes zavřená okna. Myslím, že pokoje s okny na druhou stranu jsou tišší.

Pokoj přesně jako na fotce, velmi levné a čisté, parkování zdarma, možnost občerstvení kdykoli.

• Hodnocení napsáno: 16. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Všechno bylo jak bylo uvedeno, moc se nám líbilo, děkujeme. Postel pohodlná, koupelna sdílená, ale čistá, snídaně dostatečná. Nedaleko metra.

• Hodnocení napsáno: 5. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Mohl by být hezčí výhled, ale to je dáno lokalitou, kousek od nádraží mimo centrum.

Líbila se mi flexibilita ubytování. Přijel jsem celkem pozdě, ale hostitel se mi přizpůsobil. Také jsem ráno odjížděl dříve než byla k dispozici snídaně, a přesto jsem dostal trochu občerstvení.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2023

• Apartmá s terasou

Okolí apartmánu vypadalo podivně, ale o to víc nás překvapil úžasný interiér domu a apartmán.

Nejvíc nás zaujala možnost stravování ve sdíleném obývacím pokoji s kuchyní, kde bylo připraveno vše na snídaně včetně portského vína a každý si mohl nabídnout nejen ráno, ale po celý den. Ocenili jsme také velkou lednici na uložení našich potravin, krásně vybavený apartmán a společné prostory včetně terasy. Hostitel nás očekával a vše vysvětlil. Ubytování leží trochu v postranní čtvrti u rušné ulice, ale náš pokoj byl naprosto tichý a bezpečný a blízko pěšky k řece Duoro a do historického centra. Skvělé ubytování v Portu za dobrou cenu rozhodně můžeme doporučit. Ke stanici metra je to také kousek pěšky.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2023

• Apartmá

Náš pokoj byl umístěný směrem k rušné silnici, takže i večer byla dost slyšet doprava. Our room faced a busy road, so even in the evening we could hear the traffic a lot.

Všechno. Apartmán perfektně zařízený, velká kuchyň s obývákem, kde je k dispozici všechno vybavení. Snídaně jsme si sami udělali, v lednici šunka, sýry, mléko, džusy, dále pak cereálie, jogurty, marmelády, čerstvé slané i sladké pečivo. Pokoje čisté a velmi prostorné. Potřebovali jsme si nechat zavazadla na apartmánu, vůbec to nebyl problém. Doporučujeme. All. Apartment perfectly furnished, large kitchen with living room, where all equipment is available. We made our own breakfast, ham, cheese, milk, juices in the fridge, as well as cereals, yogurts, jams, fresh savory and sweet pastries. Rooms clean and very spacious. We needed to leave our luggage at the apartment, it was not a problem at all. We recommend.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2023

Vše bylo super.

Skvělé místo, blízko od nádraží z letiště. Snídaně v ceně celý den. Možnost využívat kuchyni, lednici,. Vše velmi čisté a nové. Výborná komunikace s hostitelem.

• Hodnocení napsáno: 12. března 2023

Určite to bol skvelý výber ubytovania. Boli sme spokojní. Výborný pomer kvalita a cena
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Možno na prvýkrát bolo ťažšie nájsť ubytovacie zariadenie. Ale keďže sme sa s Juliom dohodli na priblížením čase príchodu, Julio nás už očakával aj vo večerných hodinách.

raňajky fungujúce na systéme samoobsluhy v kuchynke. Každý si spravil na raňajky, na čo mal chuť. K dispozícii bol široký výber surovín, vybavenie kuchyne bolo super. Kuchynku mohol kazdy využívať kedykoľvek počas celého dňa. Dokonca k dispozícii bolo aj portské víno.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 1. září 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Čisté, dobře vybavené, super lokalita. Výborná snídaně ! Nádherné ubytování.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 10. května 2022

Skvělé
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Musím hodnotit jen v superlativech. Komunikace s ochotným majitelem naprosto skvělá, ubytování perfektně čisté, velmi dobře vybavená kuchyně, snídaně parádní, dostupnost občerstvení i v průběhu dne, kousek od hlavního vlakového nádraží i metra, v okolí spousta kaváren, restaurací a obchodů, do centra pěšky cca 20 min., metrem či vlakem 3 minuty. Nové postele, nový nábytek, teráska, opravdu jedno z nejlepších bydlení, které jsme kdy měli.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 16. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

Ubytování má velmi slabé stěny a je slyšet každý krok a každé slovo. Stalo se mi, že večer neřekla teplá voda. Postele jsou užší. Bohužel jedna koupena a jeden záchod na tolik pokojů je nedostačující.

Pokoj byl moderně vybavený a odpovídal fotografiím. Snídaně byly bohaté a výborné. Paní nám při ubytování ukázala mapu a všechno, kam můžeme zajít. Úklid pokoje každý den

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 22. května 2024