3. Abruzzo hodnocení hotelů
Abruzzo Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Maja Průměrné hodnocení: 9

„Hotel jsme navštívili již v minulosti. Vyhovují nám výborné snídaně a také restaurace. Umístění hotelu je také dobré a cena v poměru k výkonu výborná.“

• Hotel City Průměrné hodnocení: 8

„Velmi pohodlné matrace. V TV funkční aplikace, včetně YouTube. A ty snídaně, excelentní. Navíc nám na recepci vyšli vstříc s dřívějším check in i dalšími potřebami, jako byl tisk dokumentů.“

• Hotel Corallo Průměrné hodnocení: 10

„Výhled luxus, skvělá lokalita, pláž.“

• hotel scaffe Průměrné hodnocení: 9

„V hotelu jsme se ubytovali na 1 noc. Jedná se o hotel na velmi speciálním místě, s úžasnou atmosférou. Z pokoje a ostatně i přilehlého parkoviště je nádherný výhled do krajiny. Pokoj byl čistý, nic v něm nechybělo; vše fungovalo tak, jak mělo. Personálu též není co vytknout - byl ochotný, příjemný, nápomocný. Zašli jsme si i na večeři do hotelové restaurace - všechno bylo výtečné, z místních produktů. Doporučujeme si dát i domácí víno. Snídaně převážně sladká, nicméně nám byla automaticky nabídnuta i míchaná vajíčka se slaninou a chléb. Děkujeme za zážitek a přejeme, ať se daří.“

• Hotel Excelsior Průměrné hodnocení: 6

„Poloha, dobrá komunikace, příjemný personál.“

• Hotel City Průměrné hodnocení: 9

„Naprosto vstřícný personál s jistou dávkou ohleduplnosti a pomocí s jazykovou bariérou z mé strany. Pomoc při brzkém odjezdu s vytvořením snídanovým balíčkem který zaštítil po celou cestu... Perfektní není co vytknout!!!“

• Hotel Regent Průměrné hodnocení: 8

„Hotel přímo u pláže“

• Hotel Salus Průměrné hodnocení: 10

„Hotel je na hlavní třídě, hned proti moři a pláži, blízko centra. Personál byl velmi milý a nápomocný. Město je typické letovisko s plážemi, v létě to musí být masakr, ale teď v květnu byl pobyt příjemný. Nebylo to na koupání, protože moře bylo ještě studené, ale s tím jsme počítali.“

• Hotel City Průměrné hodnocení: 8

„Nejsem náročná, se snídaní jsem byla spokojena.“

• Hotel Excelsior Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně byly jednoduché, každý den to samé, ale vzhledem k ceně pokoje dostačující. Později jsem zjistila, že v dražších hotelech měli snídaně stejné nebo chudší. Takže za mě OK. K moři to byl kousek přes cestu. Jedno lehátko a křeslo pod slunečníkem v ceně. Jen nám je už na konci sezony uklidili. Pokoj byl účelně zařízený a čistý“