2. Albania – opinie o hotelach
  3. Albania – opinie o hotelach
Wybrzeże Adriatyku Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetny i przestronny apartament, przemili właściciele którzy pomogą ze wszystkim, masz uczucie że jest tu jak w domu. Obłędny widok z balkonu, do tego wszędzie blisko”

• „wszystkiego było ok . piękny pokój , czysty dobrze wyposażony . cała obsługa była bardzo uprzejma i pomocna”

• „piękny widok z balkonu, przestronne pokoje, bardzo dobre śniadania z cudownym widokiem na Adriatyk, bliskość plaży, pomocny i życzliwy personel hotelu, wieczorny koncert na gitarze/fortepianie, jako miłe zakończenie dnia.”

• „Nowy domek, blisko plaży, restauracje, atrakcje dla dzieci. Domek komfortowy.”

• „Czystość i Panie sprzątające.”

• „Wygodne łóżka. Dobre jedzenie. Lokalizacja. Fajny Bar przy basenie. Bezpłatny parking. Hotel przystępny cenowo.”

• „Bardzo czysto i bardzo ładnie pachnie w hotelu, jedzenie bardzo dobre 😀 Super podgrzewany basen 😀 Bardzo blisko morze😀 Blisko sklepy 💕💕💕”

• „Obiekt bardzo czysty, wspaniały gospodarz który czekał na nas w dniu przybycia z winem. Na odjazd dostaliśmy od niego domową rakije. Bardzo pomocny człowiek, z pewnością zrobi wszystko aby uczynić wasz pobyt jak najlepszym. W obiekcie dostępna jest pralka suszarka i wszelka chemia potrzeba do zrobienia prania co zdecydowanie jest plusem.”

• Dva lava Ocena: 10

„Bardzo miła i serdeczna właścicielka, spokojna okolica, wszędzie blisko: do supermarketu, na plażę oraz plac zabaw. Apartament bardzo czysty i zgodny z opisem. Serdecznie polecam pobyt w tym obiekcie!”

• „Lokalizacja, widok z tarasu , w pełni wyposażona kuchnia, zwierzak bez dodatkowych opłat 👍, bardzo miły wlaściciel, który po północy czekał na nasz przyjazd i przywitał nas osobiście .”