2. Албания отзиви за хотели
  3. Албания отзиви за хотели
Адриатическо крайбрежие (Албания) Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Happy Fish Оценка от отзивите: 8

„Удобно апартамент че недалеч от центъра.“

• PLACE 4 U Studio Center Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът е тих, чаровен, оборудван с всичко необходимо за няколкодневен престой. Локацията е чудесна. Декориран с много вкус, уютен и комфортен във всеки аспект. Чувствах се като у дома си.“

• Apartman Ambasador Оценка от отзивите: 9

„Разположен точно до плажа и пешеходната алея, много ресторанти и магазини.Има свободен паркинг.“

• Apartment Simeone Оценка от отзивите: 8

„Имаше всичко за един дом“

• M&A Apartments Оценка от отзивите: 10

„Ако имах 10 ръце бих препоръчала мястото с всички тях. Буквално се намира на центъра на Стария град, на метри от Св. Доната и Морския орган, до хапване, ресторанти и магазинчета. Оборудван е с всичко необходимо, всичко е ново, чисто, подредено. Домакинът е изключително подготвен, изпрати ни подробна информация както за града, така и за апартамента. Чудесно местенце за настаняване, което надмина очакванията ни. Благодарим за всичко!“

• Room MARE Оценка от отзивите: 10

„Не бяхме получили от преден емайл с информация за влизането и престоя“

• Apartments Grozdana Оценка от отзивите: 10

„Страхотен апартамент с прекрасна гледка към морето. Апартамента е лукс, без забележки, на 5 мин от плажа и крайбрежната улица. Собственика е много дружелюбен и отзивчив. Препоръчвам!“

• Bay Mola Aparts Оценка от отзивите: 9

„Локацията е перфектна, има място за паркиране пред къщата, много близо до стария град. Терасата ни беше със страхотна гледка към залива и туристическите лайнери. Добре е оборудвано.“

• Apartment Kos Оценка от отзивите: 9

„Има всичко необходимо за добро преживяване и опознаване на Дубровник,но се намира в квартал Lapad и изисква добра физическа кондиция за да се стигне до стария град или планината Скръд без транспорт.В двора има място за паркиране което е определен плюс.В близост има достатъчно магазини и ресторанти.“

• Apartment Dado Zadar Оценка от отзивите: 8

„Локацията е супер- в стария град. На десетина минути до спирката на автобуса или шатъла за летището. Сравнително тихо беше, няма шум от заведенията, макар да има доста барове и ресторанти наоколо.“