2. Albánie hodnocení hotelů
  3. Albánie hodnocení hotelů
Pobřeží Jaderského moře Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Villa Stephany Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto perfektní ubytování s velice příjemnou paní majitelkou. Vše bylo vysvětleno a jako bonus na nás čekala lahev dobrého vína. K dispozici výřivka, posezení s grilem a za menší poplatek k zapůjčení kola nebo elektrokoloběžky. Pokud se budu do Poreče vracet toto je jasná volba“

• Holiday home Velebit Průměrné hodnocení: 10

„Nin je nádherné město. Z terasy domu výhled na historické centrum. Majitelé jsou velmi milí a vstřícní lidé, příjemně nás překvapila zapůjčená parkovací karta na všechna parkoviště v Ninu. Určitě se ještě někdy vrátíme.“

• Apartment Nika-4 by Interhome Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita, bazén a příjemné venkovní posezení, kousek na pláž, která je písečná. Byli jsme v září, a všude klid.“

• „Parkování ve stínu u domu + pračka.“

• Villa Jons & Grace Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování se nachází blízko centra a pláže. Oboje do pěti minut chůze. Vzdálenost od centra uváděna v propozicích není pravdivá, je daleko kratší, max 500 metrů, což je velká výhoda. Milí hostitelé, kteří nám poskytlii vše, co jsme potřebovali.“

• Apartments Marti Průměrné hodnocení: 10

„Čistota, klid, poloha.“

• Apartments Marina Průměrné hodnocení: 9

„Marina je kouzelná osoba, která se o nás starala jako o vlastní děti. Děti ocenily palačinky na přivítanou, my zase chlazené nápoje, které na nás čekaly v lednici. Hostitelka si s námi sedla a na mapě ukázala zajímavosti, kde levně zaparkovat v centru, kde jí místní atd. Parkování je možné před domem. Apartmán byl čistý, vkusně zařízený, kuchyňka dostatečně vybavená. Oceňujeme pěší dostupnost centra Hvaru. V noci je zde klid, stejně jako v celém městě. V okolí jsou krásné pláže (Pokonji Dol - více turistický, Dubovica - více poklidná), potraviny jsou taktéž dostupné pěšky/autem. Budete-li něco potřebovat, nebojte se obrátit na Marinu. Ráda pomůže. Pro rodiče s dětmi: jsou zde nedaleko 2 dětská hřiště.“

• Rona Apartments Zlatko Průměrné hodnocení: 7

„Kousek od moře, velká zastřešená terasa“

• Apartments Nautic Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování téměř u moře, stačí sejít pár schodů zahradou. Velmi klidná lokalita, vhodná zejména pro rodiny s dětmi. V zahradě jsou k dispozici lehátka a gril se dřevem. Vybavení apartmánu naprosto dostačující, vhodné pro rodiny, které si zde chtějí uvařit jídlo. Parkování je možné pod pergolou. V dosahu pár minut pěší chůze je několik menších oblázkových pláží. Během září zde nebyla hlava na hlavě. Polední žár lze strávit v beach baru Terra Nova. Po betonovém chodníčku kolem pobřeží lze dojít do "centra".“

• Coastal Comfort Family Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo čisté, připraveno pro hosty. Kompletní vybavení kuchyně, prostorné prostory, báječné umístění apartmánu. Dvě lednice, myčka, WiFi, ručníky, terasa i balkon, klimatizace.... Krásný výhled na moře, parkování před domem, pláž pár metrů z kopce. V noci klid a ticho.“