2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Aegean Region: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Aegean Region Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Lavanta Butik Otel Turunc Оцінка за відгуками: 10

“Вітаю, звати Вадим і я б хотів поділитись коротко про перебування в цьому чудовому місці з чудовими людьми! Мені дуже сподобалась локація, не тільки море яке находиться не далеко а і гори , красивий вид, чисте повітря та ввічливий персонал! Красиве місце відпочинку біля басейну , де можна поплавати і загорати , замовити напій в барі чи їжу, і нижній двір де чудово видно море , можна почитати книжку відпочиваючи на кріслі, чи дивитись фільм ) Чудові номера, завжди чисті рушники або постіль, водичка, чай, кава в номері, прибирання кожного дня. І ПЕРСОНАЛ! Нам повезло з персоналом тому що вже не просто люди які працюють в готелі а родина яка піклується, допомагає в питаннях, щиро відносяться до тебе і головне цінує тебе ! Рекомендую Готель, він назавжди в серці та в памʼяті!!!“

• Venus Suite Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Сніданок був дуже ситний,кава та чай також ввечері були презентом,дуже близько до локації Безкоштовно підвищили номер,за що ми дуже вдячні,так як з дитиною ми би не помістилися на одному ліжку“

• Mavi Restaurant & Bistro Оцінка за відгуками: 5

“Пральна машина,це було напевно єдине що нас могло тут порадувати“

• Venus Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже близько до Паммукалє, басейн є нажаль не встигли спробувати до 22:00(( Пристойне харчування - смачно! Є парковка для машин!“

• Casa Roja Оцінка за відгуками: 8

“Розташування в гарному і чистому місці. Художнє оформлення території.“

• Dardanos Pension Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий готель сімейного типу.. Дуже спокійне місце і чудові господарі. В номері було чисто. Все сподобалось дякую.“

• Yellow Rose Pansiyon Оцінка за відгуками: 9

“Готель в центрі міста, з паркувальним місцем. Дуже добре підходить для мандрівників на авто. Директор або власник готелю дуже привітливий, вільно володіє англійською мовою. Сніданок смачний, з якісних продуктів. Готель чистий, ціна відповідає якісті“

• Pasha Motel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, знаходиться прям біля набережної, дуже зручно, прям в центрі, все поруч.Затишні кімнати, все чисто і навіть сніданки є, за такі гроші супер.Ще є один плюс, гроші можна поміняти прям на рецепшині, за звичайним курсом.“

• Hotel Turunç-Malmen Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось розташування, біля самого берега, далеко не потрібно ходити на пляж. Отель невеличкий, но все зручно, чисто в помешканні, є кондиціонер, спаслись від спеки. Персонал дуже уважний, привітливий. Хазяїн готелю завжди є на місці, може підказати, як куди дістатись. Приїдемо ще обов'язково.“