2. Gruzie hodnocení hotelů
  3. Ajara hodnocení hotelů
Ajara Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Old Town Průměrné hodnocení: 8

„Hotel poměrně, hezký čistý. Snídaně, kombinovaná evropská s místními dobrotami. Výborné. Personál ochotný, příjemný. Zaujala nás atmosféra starého města, památky, stavby, ulice, uličky, lidé, restaurace a naproti tomu kontrast nového města, moderních, dech beroucích velkostaveb, hotelů a apartmánů jako třeba v Las Vegas.“

• Miramare Magnetic Beach Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Při příjezdu do hotelu na mě dýchl klid. Zadne davy, hlucici auta, jen šum moře. Hotel má luxusní pohodový design, plný přírodních materiálů. Všude krásně kamenné obklady, zahrada upravena, před restaurací vyhled na nekonečný bazén a hned před hotelem přístup na pláž. V pokoji krásně uklizeno, postel naprosto skvělá, tluste koberce, kuchyňka a luxusní koupelna. Ke snídani bylo ráno dost na výběr jak zeleniny, ovoce, čerstvé croissany i teplá snídaně kontinentální na objednání. Nezapomenutelný zážitek pak byla večerní šašlik party na pláži, kterou hotelový personál uspořádal. Prostě nadhera!! Už se sem těším zase.“

• New Wave Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Velice příjemný a profesionální personál, krásný výhled, prostorný pokoj, pohodlná postel“

• Batumi Summer Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Pěkné ubytovaní v centru starého města. Velmi vstřícný hostitel.“

• Boutique Hotel 32 Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně, čistota, parkování ve dvoře“

• Dzveli Batumi Průměrné hodnocení: 10

„Fajn pořádné snídaně. Odjížděli jsme až odpoledne, bylo hezké, že jsme až do odjezdu mohly zůstat na pokoji. Děkujeme.“

• Orbi city batumi star Průměrné hodnocení: 7

„Pokoje čisté a umístění hotelu taky super.“

• Orbi City Black Sea View Průměrné hodnocení: 7

„Blízkost centra Batumi“