2. Francja – opinie o hotelach
  3. Alzacja – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Alzacja Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła usługa. Super miejsce na pobyt ze zwierzakiem. Dużo zieleni jak na centrum miasta.”

• „Bardzo dobry kontakt z gospodarzem. Szybka odpowiedź na wszelkie pytania. Mieszkanie czyste zawierające wszystkie opisane udogodnienia, zgodne z opisem Polecam”

• Le Havre Ocena: 10

„Spokój”

• La vraie paix Ocena: 1

„Nic.”

• „Przytulne mieszkanko”

• „Wspaniałe miejsce z widokiem na góry. Bardzo dobra lokalizacja, pieszo do centrum miasta zajęło nam około 10 minut. Bardzo dobry kontakt z właścicielem.Bezpłatny parking. Wszystkie instrukcje bardzo dobrze przekazane. Idealne miejsce na zwiedzania okolicznych miasteczek.”

• „Wszystko super. Oferta zgodna z opisem. Właściciel przesympatyczny”

• „Świetna lokalizacja w samym centrum, bliskość dworca kolejowego. Wspaniałe Muzeum Motoryzacji i możliwość zwiedzenia paru pięknych miejsc na czele z cudownym Colmar.”

• „Miły personel. Bez problemu porozumiewa się w języku angielskim. Przestronny, prywatny parking z łatwym dostępem. Czajnik z herbatą i ekspres do kawy. Pozwolono nam zostawić samochód jeszcze do kilku godzin po wymeldowaniu.”

• L'Ours Ocena: 9

„położenie ,czystość”