2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
Amalfi Coast Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Casa Vacanze Vittoria Оценка от отзивите: 8

„Всичко ни хареса. Прекрасна стая, разположена на земята, с чудесни размери, уют и удобства. Пред стаята има патио и целият двор е очарователен и добре поддържан.“

• Hotel Caporal Оценка от отзивите: 10

„Локацията беше възможно най-добрата. Комуникативно място, близо до спирка и пристанище. Персоналът в хотела ни посрещна и изпрати сърдечно. Съдействаха с информация по време на целия ни престой. Закуската беше отлична. Чистотата безупречна!“

• Vecchio West Оценка от отзивите: 10

„Много чиста стая, удобен паркинг за мотора, ресторант с вкусна храна и много добро вино. Домакините са много мили, чувства се домашна обстановка!“

• Hotel L'Ancora Оценка от отзивите: 10

„Най добрия хотел-красива гледка от хотела,персонала на хотела и ресторанта бяха професионалисти,приятелски настроени и винаги готови да помогнат!Невероятно вкусна и разнообразна закуска,за всеки вкус,усмихнат и услужлив персонал,професионално отношение.Бях приятно изненадан и Щастлив,когато на Рожденния си Ден получих Подарък- Торта от Хотела!Професионално отношение от Рецепцията(най вече от Лоланда),винаги усмихната и отзивчива!Стаите бяха перфектно чисти,персонала усмихнат и готов да помогне при нужда!Благодаря на целия екип,за това че ни помогна за едно невероятно,романтично и незабравимо преживяване!Празнувах Рожденния си ден в ресторанта на хотела,с най изисканата храна,вкусни изкушения,приятелско отношение,и много приятни изненади!Това беше най вълнуващото и романтично преживяване в моя живот,ще се върна отново!“

• Hotel Panorama Оценка от отзивите: 10

„Това е хотел в единственото нормално населено място по така-нареченото амалфийско крайбрежие!!! Разположен е на първа линия непосредствено до плажа, пресичаш улицата и си на крайбрежна алея, от която слизаш на истински плаж. Добра комуникация при настаняването, добро посрещане от лъчезарният receptionist Federica, лично усмихнатата FOM Rosa-Maria обработи настаняването, а GM Antonio Russo избра стаята ни. Страхотна стая, страхотна закуска. Макар сградата на хотела да не е нова, персоналът се бе погрижил чистотата да е навсякъде. Силно го препоръчвам.“

• Hotel Fontana Оценка от отзивите: 10

„Posto unico“

• La Locanda Del Fiordo Оценка от отзивите: 10

„Невероятно място - заслужава си да отидете!“

• Hotel La Pergola Оценка от отзивите: 10

„Невероятна гледка, любезен персонал, на пешеходно разстояние от центъра на Амалфи“

• Hotel La Pergola Оценка от отзивите: 9

„Хотелът беше сгушен в малко заливче с хубава гледка, персоналът беше много любезен, а закуската превъзходна. Посрещнаха ни с Лемончело“

• Hotel L'Ancora Оценка от отзивите: 10

„Най добрия хотел!Закуската беше превъзходна,разнообразна!Персоналът много учтив и услужлив,приятелско отношение!Момичето от Рецепцията на хотела,Лоланда,беше много учтива,винаги усмихната,и ни помогна да организираме екскурзия до близките острови.Стаите бяха невероятно чисти,гледката от стаите беше много красива,!Ще го посетим отново!“