2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
Ακτή Αμάλφι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Villa Giuseppina Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ καθαρό και ευγενικό προσωπικό! Ωραία τοποθεσία, μέσα σε φύση!»

• Palazzo Vingius Βαθμολογία σχολίων: 8

«Είχε ωραία θέα,ήταν καθαρό,πρωινό καλό για τα δεδομένα της Ιταλίας.Ο υπάλληλος πολύ εξυπηρετικός.»

• Agriturismo La Baita Βαθμολογία σχολίων: 10

«Tα Δωματια ήταν πολύ προσεγμένα καινό εξωτερικός χώρος παρά πολύ χαλαρωτικός.Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη!»

• Albergo California Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχη τοποθεσία, πολύ φιλικό και φιλοξενο προσωπικο, ανετο και καθαρο δωματιο. Τα κοριτσια στη ρεσεψιόν μας εδωσαν το πρωινο σε πακέτο γιατι η πτηση μας ηταν νωρις και δεν προλαβαιναμε να φαμε στο ξενοδεοχειο. Ωραίο φαγητο στο εστιατόριο και πολυ καλο σερβις. κλειστό πάρκινγκ ακριβώς κάτω από το ξενοδοχειο.»

• Hotel Luna Convento Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσια, η θεα, το patio, το πρωινο, οι εξεδρες στη θαλασσα.»

• Hotel Amalfi Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τέλεια τοποθεσία,όλα δίπλα μας..καταστήματα,εστιατόρια,minimarket και 5 λεπτά με τα πόδια από το λιμάνι.Διαθέσιμο δωμάτιο νωρίτερα από την ώρα check in.Πλούσιο πρόγευμα στον πέμπτο όροφο με ωραία θέα.Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Θα το επέλεγα ξανά.»

• Hotel De Rosa Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία ήταν ωραια λιγα μετρα απο την παραλια και τα εστιατόρια. Μπορεις μεσα σε λιγα λεπτα να βρισκεσαι στο λιμανι. Το δωματιο ηταν καθαρο. Το πρωινο ηταν καλο με περισσότερες γλυκιες απι αλμυρες παρασκευες.»

• Hotel Torre Saracena Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το Προσωπικό ήταν φιλικό ! Το πρωινό ήταν τίμιο !»

• Hotel Sole Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία, πολύ άνετο δωμάτιο με υπέροχη ταράτσα που είναι αποκλειστικά για το δωμάτιο και έχει πανοραμική θέα. Οι υπεύθυνοι του ξενοδοχείου πολύ φιλικοί και με διάθεση να εξυπηρετήσουν.»

• HOTEL ZI'NTONIO Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξεταστικό κατάλυμα! Άριστη φιλοξενία! Ανακαινισμένο και καθαρο! Με υπέροχη θέα! Καταπληκτικό προσωπικό! Ζήτησα επιλογές χωρίς γλουτένη στο πρωινό και πραγματικά μου είχαν παρά πολλές! Ψωμί, προσούτο, μπισκότα κλπ!»