Amalfské pobřeží Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Divina Holiday - Rooms Průměrné hodnocení: 10

„Krásný, pohodlný, útulný a čistý apartmán. Kousek od přístavu a autobusové zastávky. Na pokoji byl k dispozici kávovar, rychlovarná konvice a slané a sladké pečivo. Velmi příjemný majitel, který byl neustále k dispozici. Ochotně nám se vším pomohl. Opravdu velmi příjemný pobyt. Byli jsme velmi spokojeni.“

• Villa Fontana Limite Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemná paní domácí. Měli jsme nádhernou snídani na terase s výhledem na moře. Doporučujeme.“

• Villa Mary Suites Průměrné hodnocení: 10

„Vše“

• B&B IL BIVIO SUI SENTIERI Průměrné hodnocení: 9

„V rámci lokality levné ubytování s milým hostitelem. Velmi čisté a nově zařízené.“

• Villa Marietta Průměrné hodnocení: 6

„Ubytování má nádherný výhled z kopce nad městečkem, do kterého se dá dojet malým autobusem, který jezdí až nahoru. Velkou výhodou je parkování u ubytování. Snídaně byla naprosto dostačující, s domácí marmeládou od paní majitelky, Majitelé jsou velmi milí a vstřícní, reagovali hned.“

• Vista d'Amalfi Průměrné hodnocení: 10

„Výběr z nabídky byl dostačující, snídaně v pokoji, naprosto skvělé“

• vecchio west Průměrné hodnocení: 10

„Přijeli jsme pozdě paní ochotná čekat a milé. Dal mi kávu to bylo super.“

• La Serenata Luxury Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající lokalita, krasny pokoj a skvela komunikace. Doporucuji“

• B&B Amalba Maiori Průměrné hodnocení: 10

„Hostitelé byli velmi vstřícní, umožnili nám dřívější check-in, pokoj byl připraven uklizený a čistý. Sice nemluvili téměř anglicky, ale i tak jsme se nějak domluvili, přes Whatsapp bez problémů :-). Pokoj byl každý den uklizený a snídaně dostačující. Pokoj prostorný a koupelna parádně velká.“

• Roccia Fiorita Průměrné hodnocení: 10

„Krasny vyhled na moře🌊“