2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Туреччина: відгуки про готелі
Antalya Coast Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Amara Comfort Resort Оцінка за відгуками: 9

“Відпочивали в цьому готелі вже другий раз. Все супер, дуже сподобалося.В порівнянні з минулим роком прибирання стало на багато краще, принаймні в нашому номері прибирали цього разу добре.Готель надав нам покращений сімейний номер, хоча замовляли звичайний.Сподобалися вечірні програми, дружина з радістю відвідувала танці, розминки та йогу.“

• Old Town Point Hotel & Spa Antalya Оцінка за відгуками: 10

“Ваш готель найкращий з усіх, в яких я бувала раніше. Я дуже вдячна господарям, що надають такі комфортні умови для проживання. Рівень обслуговування на висоті. Рекомендую всім. Всі свої наступні подорожі буду планувати лише там.“

• Porto Bello Hotel Resort & Spa Оцінка за відгуками: 8

“Я була просто вражена цим готелем, все було організовано дуже відмінно. Весь персонал готелю справив добре враження, починаючи від рецепшина до прибиральниць. Харчування на кожен смак, в цьому го елі ти ніколи не будеш голодний, а різновид просто вражав. Також було гарно організовано дозвілля, аніматори в готелі молодці, доброзичливі, привітливо, вони завжди найду заняття для всіх!!!!“

• L'Oceanica Beach Resort Оцінка за відгуками: 4

“1. Персонал чудовий від ресепшина і до кухні 2. Багато місця на пляжі, багато лижаків“

• NFK The House Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Готель розташован близько від моря! Тиха вулочка, біля багато магазинів та кафе. Номер був стандарт і виглядав на цю категорію. У дворі басейн, доволі гарний. Вайфай безкоштовно, но було шо погано ловив на терасі біля басейну. Особливо сподобався персонал готелю- усі таки милі, ну просто бубочки❤️.“

• MIRAMOR HOTEL & Spa - ULTRA ALL INCLUSIVE Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобалось проживання в готелі Мірамор. Затишні номери, щоденне прибирання, красива територія. Недалеко до моря. Працівники готелю дуже привітні.“

• Blue Marlin Deluxe Spa & Resort - Ultra All Inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Гарні, просторі і сучасні номери, в кожній кімнаті був балкон, що не може не радувати. Харчування просто супер, на будь-який смак. При заселенні запитували про особливості харчування. Одразу зʼявилось враження, що про вас будуть гарно піклуватись. Барна карта просто вражає, чого там тільки немає. Коктейлі просто ваау🔥 На вулиці чудовий великий басейн, але пірс на пляжі це щось з чимось. Виглядає дорого і доглянуто👍🏻 Кожного вечора там проводились музичні вечори, які запамʼятаються надовго! Аніматори суперські дівчата, постійно залучають до різних активностей. І зумба, і бачата, і плетіння, і бісер. Все, чого душа забажає😍 Проте, сервіс і уважність персоналу на найвищому рівні. Всі дуже ввічливі, завжди усміхнені та добрі. Так тримати❤️“

• Magic Sun Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Вид з готелю на гори, дуже смачна кухня.“

• Kleopatra Royal Palm Hotel Оцінка за відгуками: 3

“Близько до моря. Поруч магазини“

• Rixos Premium Tekirova - The Land of Legends Access Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель з різноманітними розвагами для дітей. Величезна, доглянута й зелена територія. Номери Pool vila - чудове місце для приватного відпочинку з можливістю виходу до басейну. Також для цієї категорії номерів є свій ресторан. Готель надає безплатний трансфер до парку розваг The land of legends.“