2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre case de vacanță în Aragon
Aragon Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Lucero Dos Catedrales Scor din comentarii: 7

„Locatia este foarte bine amplasata in centrul vechi al orasului, in 5 minute de mers pe jos ajungi la obiective, magazine, restaurante.”

• Apartamenticos Plaza del Pilar I Scor din comentarii: 9

„Poziția complexului este excelenta, fix in piata centrala. Apartamentul curat, îngrijit , dotat cu tot ce este necesar, gazda foarte amabila. Raportul calitate -pret foarte bun. Aproape de restaurante,cafenele și de obiectivele turistice.”

• „Locația dotările.”

• Amplio apartamento Plaza de Toros Scor din comentarii: 10

„Poziționare excelentă, curățenie impecabilă, spațiul extraordinar, terase impresionate. O cazare cu adevărat extraordinară. Aproape de toate punctele de interes (magazine, restaurante, centru, stație autobuz). Gazdă excepțională. Răspunde rapid în caz de nevoie. Self check in. O cazare absolut superbă!”

• El Jardín de Paula Scor din comentarii: 8

„Mi-a placut faptul ca bucataria a fost utilata corespunzator si am putut sa ne gatim singuri. Patul a fost ok, salteaua confortabila. Am apreciat ca gazda a fost amabila si mi-a raspuns la intrebari in timp util.”

• „Apartamentul este localizat aproape de centru si este foarte curat. Bucataria este bine dotata cu tot ce ai nevoie, paturile confortabile, gazda foarte amabila si ne-a ajutat cu toate informatiile de care am avut nevoie.”

• casa peninsula caspe 2 Scor din comentarii: 10

„Excelent !!!”

• Apartamenticos Plaza Las Armas Scor din comentarii: 9

„Curatenia din apartament.”

• AZ El Balcón de Plaza Sas Scor din comentarii: 7

„Locatia este foarte buna. Se ajunge foarte usor la principalele obiective turistice din Zaragoza”

• „Totul a fost impecabil. M-am simțit ca acasă! Foarte curat, liniște si central.”