2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Węgry – opinie o hotelach
Jezioro Balaton Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja na wszelkie wypady , obsługa bardzo miła i bez problemowa Polecam ❤️”

• „Czysto, smacznie, bardzo przyjaźnie”

• „Cudowny kameralny hotel położony w pięknym miejscu nad samym jeziorem. Rewelacyjne jedzenie! Wybraliśmy opcje all inclusive. Byliśmy bardzo zadowoleni, posiłki (obiad i kolacja) podane w formie ala carte , śniadanie stół szwedzki. Dostępne wszystkie napoje oraz alkohole. Polecam opcje all inclusive. Pokój czysty, materac wygodny, piękny zapach w pokoju. Widok na port. Obsługa rozmawia w j. angielskim i niemieckim.Pokoje małe ale wystarczająca przestrzeń. Pracownicy hotelu, sympatyczni, mili i pomocni. Darmowy prywatny parking. Wspaniale spędzone 3 doby z rodzinką w Święta Wielkanocne.”

• „Nienaganna czystość, dbałość o szczegóły, perfekcyjna estetyka, codziennie zmieniane ręczniki. Pyszne, urozmaicone śniadania. Bezpieczny, wewnętrzny parking w cenie. Bardzo mili właściciele, pomocni.”

• Nussbaum Panzió Ocena: 10

„Lokalizacja w bardzo dobrym miejscu. Cisza , spokój, czysto zadbane wszystko . Polecam jak najbardziej dla rodzin z dziećmi, stołówka bardzo dużą i wszystko dostępne.”

• „Bardzo miły pensjonat, położony tuż przy brzegu Balatonu, miła marina, restauracja z dobrym jedzeniem. Wysoka jakość obsługi, bardzo czyste pokoje, niezłe śniadanie. Jedynym minusem jest ulokowanie pawilonu z pokojami tuż przy linii kolejowej, pociągi trochę przeszkadzają, szczególnie są słyszalne w nocy. Dobra klimatyzacja, wygodne łózko, niezłe śniadanie z bardzo dobrą kawą. Jest możliwość skorzystania z wellness i sauny.”

• „Super lokalizacja pomocni i mili właściciele”

• „Personel miły i śniadania bardzo dobre.”

• Joy Guesthouse Ocena: 8

„Miła obsługa, nie było problemu z zameldowaniem. Wszystko pokazane i wyjaśnione. Wystarczająco miejsca, łóżka oraz sofa były wygodne. Parking pod zadaszeniem przy domku.”

• „Widok z balkonu.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Jezioro Balaton