2. Indonézia - hodnotenia hotelov
  3. Bali - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Bali Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Ruji Ananta Cottage Priemerné hodnotenie: 8

„Niekolko viliek s bazenom na tichom mieste v tieni paliem asi 10 minut chodze od Crystal beach . Vo vilkach bola dostatocne velka postel s moskytierou, trezor, voda, kanvica s kavou a cajom.“

• Wana Bucu Villas by Pramana Villas Priemerné hodnotenie: 10

„Vila je jednoducho raj na zemi. Úžasné miesto. Personál je neskutočne priateľský, milý a ochotný. Cítili sme sa tam vítaní. Motorkou ale aj pešo máte všetko blízko. V okolí nájdete veľa dobrých reštaurácií. Je to jedna z najkrajších ulíc Ubudu. Ďakujeme za všetko :)“

• Casalita Ubud Romantic Villas Priemerné hodnotenie: 8

„Izba vyzerala ako na fotkách.“

• Mertasari Bungalows Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemný personál, splnia vám všetky požiadavky. Nebol problém s požičianim skútra, dohodnutie sukromného vodiča na celý deň a ani s vyzdvihnutím z prístavu. V okolí ubytovania sú výborné reštaurácie len pár minút na pešo, z ktorých je prístup na pláž. Izba bola super. Raňajky boli veľmi chutné. Rozhodne odporúčame toto ubytovanie.“

• Relax Bali Dive & SPA ocean front resort Priemerné hodnotenie: 10

„S rodinkou jsme si fantasticky užili společné chvilky na tomto nádherném místě. Viděli jsme už hodně krásných míst na naší krásné planetě, co ale dělá tohle místo za nás naprosto výjimečným jsou lidi, kteří o nás v rámci resortu a potápěčského centra pečovali. Všichni byli skvělí, speciálně ale musíme vypíchnout Veroniku a Lubu, kteří svým výjimečným přístupem vytvářejí až rodinnou atmosféru a člověk se díky nim cítí jak v bavlnce, nevím jak to dělají ale jsou tam pro Vás prakticky v režimu 24/7 a vždy s úsměvem a ochotně řeší jakýkoliv dotaz nebo "výmysl". Je to vždy skvělé když člověk potká lidi, kteří vkládají do toho co dělají srdíčko a tady to platí 2 násobně :-) Moc Vám za všechno děkujeme a pevně doufáme, že jsme se neviděli naposled ;-)“

• Arya Resort Nusa Penida Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo uprostred prírody, čiže sme boli pravou súčasťou Nusa Penida. Krásna príroda, úžasný výhľad z reštaurácie a okolo bazéna. Izby boli klimatizované. Požičali sme si od ubytovateľa skúter, nemali k nemu prilby, avšak pohotovo zareagovali a objednali prilby - bolo to veľmi pekne gesto od Arya Resort - ďakujeme. Personál bol veľmi milý, stále usmiatý. Úžasná atmosféra.“

• Nugraha Lovina Seaview Resort & Spa Priemerné hodnotenie: 5

„Interier, rchitektura hotela a krásne jazierko kde boli japonske koi kapre. A tiež veľmi bohaté a vyborné ranajky boli aspoň malim bonusom, pretože sme boli dosť sklamaní.“

• Tiga Naga Villa Priemerné hodnotenie: 9

„Kľudne miesto pred 18 hodinovým letom , keď sa človek potrebuje hlavne vyspať.Majitel nám požičal bicykle k moru a nechal do 18 tej večera na izbe v kľude sa pobaliť, osprchovať, počkať kým nám príde taxík.“

• Nagasutra Villa by Nakula Priemerné hodnotenie: 10

„úžasná vila pre partiu ale aj rodinu. S neskutočne ochotným personálom.“

• Villa Heron Ubud Priemerné hodnotenie: 9

„na ubytovaní bolo skvelé zázemie: izby boli krásne, bazén, príroda,..“