2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Basilicata
Basilicata Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Bed&Book Scor din comentarii: 10

„Locația la un minut de centru, foarte curat, dotat cu tot ce trebuie pentru o ședere scurta (inclusiv aparat de cafea și capsule). Dispune și de o mini-gradina foarte drăguță, unde se poate ieși la o cafea. Comunicare foarte buna cu Francesca, care a fost extrem de amabila și ne-a așteptat la sosire. Micul dejun inclus în preț la cafeneaua de lângă, produse foarte bune și proaspete (un produs sărat&un produs dulce&băutură calda/persoana). Recomand cu drag!”

• 5 Elementi Sassi Matera Scor din comentarii: 9

„Experienta inedita de a dormi intr-o grota.”

• Alla dimora di Chiara Suite and Rooms Scor din comentarii: 9

„Locatie excelenta, camere spatioase, luminoase, vedere spre punctele de atractie, mic dejun bun. Staful atent si de ajutor.”

• Terrazze San Martino Scor din comentarii: 10

„Apartamentul spațios, curat si bine amplasat, terasa mare cu vedere incredibil de frumoasa.”

• Casa Diva Scor din comentarii: 8

„Priveliștea face toți banii.Doamna foarte amabilă și locația bună.”

• Le Dodici Lune Scor din comentarii: 10

„Tot, a fost superb, peisaj, personal, curatenia.”

• „Locatia este amplasată în apropiere de obiectivele turistice, în apropiere este și o parcare cu plata pentru cine vrea ( noi am folosit-o pentru a sta liniștiți deoarece am avut o mașină închiriată). Personalul foarte profesional, mai ales ca fetita noastră si-a uitat papusa când am părăsit apartamentul, ne-a anunțat și când ne-am întors să luăm masina, a venit doamna ce colaborează cu proprietarul și ne-a dat-o. Din cameră am putut admira panorama.”

• Sassolino Dimora Storica Scor din comentarii: 10

„Totul! Extraordinar! O experienta unica.”

• Donna Gina Scor din comentarii: 10

„Felt like home:)))”

• LOVELY & CHIC Rooms nei Sassi Scor din comentarii: 10

„Camera este superba, curata, impecabila, cu toate cele necasare unei sederi ok,comunicare usoara, am putut lasa bagajele la locatie pana la ora check inului, mic dejun consistent, produse pentru toaleta, patul confortabil, aparat de cafea.”