3. Basilicata – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Basilicata Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miła i pomocna właścicielka. Dobre śniadanie. Świetna lokalizacja, blisko centrum”

• „Przepiękny apartament w jaskini.Cudownie urządzony z klasą.Bardzo przestronny.W samym sercu starej Matery.Doskonały kontakt z właścicielem.Cudowne miejsce.”

• „Idealna lokalizacja z widokiem na Sassi! Piękny widok z balkonu. Przestronny, wygodny apartament. Dookoła restauracje, kawiarnie, sklepy. Udany pobyt!”

• In Centro Ocena: 9

„super lokalizacja. zaopatrzona lodówka. prywatny parking. dostęp do drzwi na kod.”

• „Wspaniały właściciel, troskliwy i uważny na potrzeby swoich gości. Mieszkanie jest bardzo komfortowe, jest wszystko co potrzebne do wypoczynku. Lokalizacja jest doskonała, blisko do najciekawszych miejsc Matery. W kapciach można dojść do znakomitej restauracji, którą poleca właściciel mieszkania. Śmiało zaufaj jego wyborom. Z trzech obiektów, w których zatrzymaliśmy się podczas naszej podróży po Apulii, ten wspominamy najlepiej. Ogromna w tym zasługa Salvatore, któremu dziękujemy za życzliwość i troskę. Do takich miejsc i ludzi chce się wracać. M & P”

• Casa Contini Ocena: 10

„Wszystko. Obsluga. Troska o gościa. Apartament to mieszkanie, wspaniałe . Oby wszyscy właściciele tak podchodzili do swoich gości. Polecam 100%.”

• „Apartament czysty i ładny. Wszystko co potrzeba jest na wyposażeniu. Dodatkowo bardzo miły gospodarz przy przekazaniu kluczy i wytłumaczeniu nam zasad i instrukcji obowiązujących w apartamencie, zrobił nam krótkie wprowadzenie do zwiedzania okolicy. Polecił nam miejsca i punkty warte zobaczenia.”

• Il Tulipano Ocena: 10

„W oknach są moskitiery,więc zero robactwa ,właściciele zadbali o zapełnienie lodówki (jogurty,mleko,sok,woda i aperolek 😄w zamrażarce lód ),herbaty,kawa,ciasteczka,dżemiki .Wydatek kilkunastu euro,a robi wrażenie 👍”

• La casa nel verde Ocena: 10

„Nizwykle miły, sympatyczny i pomocny gospodarz. Pasquale, ogromne dzięki za wspaniałą gościnę! A tarta Twojej żony była pyszna! Na pewno się jeszcze spotkamy, bo już planuję kolejną wizytę w Castelmezzano :)”

• „Lokalizacja”