2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Batticaloa District hodnocení hotelů
Batticaloa District Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Cocoville Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování je v uzavřeném areálu s krásnými palmami hned u pláže, bungalov je velky s velkou koupelnou a zachodem. Personál velmi vstřícný a milý, WiFi fungovala dobře.“

• Cocoville Průměrné hodnocení: 10

„Klidné místo velice chutné jídlo příjemný a ochotný personál. Pláž úplně bez lidí velice přírodní s kamarádskými krávami😀“

• The Calm Resort & Spa Průměrné hodnocení: 9

„Pokoj, snídaně, pláž, banzén - vše bylo krásné“

• Cocoville Průměrné hodnocení: 9

„Soukromá vilka byla hodně velká, milý personál, výborná snídaně a večeře. Strávili jsme zde tři noci, kromě nás byla obsazena jenom jedna vilka, na pláži také nikdo nebyl, celkově v okolí bylo minimum turistů.“

• Laya Waves Průměrné hodnocení: 10

„úžasné 4 dny! skvělá lokalita, nádherná čistá pláž i bazén. okolí hotelu velmi čisté a upravené, stejně jako skvěle vybavené pokoje. snídaně v ceně pokoje byla výborná a veliká, na výběr z několika menu, jeden den i bufetova snídaně, nic nám nechybělo. Personal restaurace velmi přátelský a milý 👍🏻☺️“

• Sea View Resort Průměrné hodnocení: 10

„Hezké bydlení v pěkně udržované zahradě.Ubytování příjemné a čisté.Majitel je velmi příjemný a snaží se vyhovět všem požadavkům.“

• Cocoville Průměrné hodnocení: 10

„Krásná, prostorná, vybavená chata s výhledem na moře. Výborně řešená koupelna s otvorem ve střeše. Takže tu nebyla žádná zatuchlina. Na Srí Lance jsme už po druhé, ale takové ubytování jsme nikdy nezažili. Navíc jsme tu byli v prosinci a úplně sami. Na pláži jsou nezapáchající kravince, ale to je prostě příroda😀 Personálu děkujeme za výborné jídlo i když trošku dražší.“