2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Bjelovarsko-bilogorská župa hodnocení penzionů a B&B
Bjelovarsko-bilogorská župa Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• OPG HORVAT SOBE ZA ODMOR Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá snídaně, klimatizovaný pokoj, pozorný hostitel“

• Rooms Vendi Průměrné hodnocení: 8

„Pomer cena / kvalita, primo v centru, parkovani v objektu“

• Sobe Glavaš Průměrné hodnocení: 10

„Poloha“

• Sobe Glavaš Průměrné hodnocení: 10

„Pro nás výborné místo k přespání při tranzitu. Vynikající hostitelé. Děkujeme.“

• Rooms Vlado Průměrné hodnocení: 7

„Ubytování téměř v centru zajímavého města u pivovaru, poblíž lázní a parku. Jinak čisto, klid a příjemný majitel. Jde o turistické ubytování v soukromí. Takže sdílená koupelna a WC, což nemusí být vždy výhoda. Ale příjemná cena to vyváží.“

• Ginko sobe Daruvar Průměrné hodnocení: 10

„Velice příjemný a ochotný majitel hotelu (mluví česky). Poloha hotelu blízko centra historického města. Hotel má vlastní parkoviště. Venkovní posezení na balkoně. Pokoj obsahuje vše potřebné pro ubytovaní. Pokoj nově zařízený (nadstandardně). Rychlá Wi-Fi.“

• Bed&Breakfast Vinarija Coner Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo v naprostém pořádku.Personál příjemny a ochotny.Pokoj čisty a prostorny.Velmi pohodlna postel.Pekne prostredi.“

• Bed&Breakfast Vinarija Coner Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj byl hezky čistý, útulný. Okolí je kouzelné s krásným výhledem na vinice. Naprosto famózní je dětské hřiště, které nabízí možnost hry pro malé děti (domečky se skluzavkami, houpačky) I starší děti (lezecká stěna, malé fotbalové branky a docela prostorné travnaté hřiště s posekaným trávníkem). Od personálu jsme cítili péči a zájem i přestože jsme využili ubytování jen na jednu noc. Pán, který sekal trávu se zeptal jestli chceme povozit naše děti na jeho traktoru, takže náš starší syn mohl "řídit" traktor volantem (seděl mu na klíně). Check-in měl být odpoledne, ale díky rychlosti úklidu a vstřícnosti jsme se mohli ubytovat již v dopoledních hodinách. V okolí se nachází i malá obora s daňky, takže si myslím že je ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, jež touží po klidu bez zvuku dálnic, a továren. Bonus je absence světelného smogu, který nabízí kouzelný pohled na hvězdy. Víno jsme sice neochunali, ale koupili jsme si 2 láhve a těšíme se na to, až si jej vychutnáme s hezkou vzpomínkou na chvíle ztravených zde.“