2. Slovinsko hodnocení hotelů
  3. Slovinsko hodnocení hotelů
Bledské jezero Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Aparthotel Gaja Průměrné hodnocení: 9

„Ubytovani se nachazi v dobre lokalite, blizko jezera. Apartmany jsou dostatecne prostorne, kuchynka je dobra vybavena. Aparthotel nema spolecne jidelni prostory, proto je snidane servirovana na zavolani primo do pokoje. Skvele vyreseno! :) Z pokoje se vstupuje na malou terasku, kterou je mozne vyuzit na vecerni posezeni. Parkovani primo u hotelu.“

• Apartments Mulej Průměrné hodnocení: 10

„Úplně všechno, lokalita super, kousek farma plno domácích zvířat. Vynikající snídaně z domácích surovin.“

• Barn House MM Průměrné hodnocení: 9

„Velmi milí a příjemní hostitelé. Ubytování na vysoké úrovni.“

• Apartment Ravnik Průměrné hodnocení: 10

„Tiché prostředí, plně vybavená kuchyně, ochotná paní domácí, možnost bezpečně uložit elektrokola do uzamykatelné garáže, soukromí“

• Vila Rajska ptica Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo absolutně perfektní ! Velmi jsme ocenili možnost parkování zdarma přímo u ubytování, apartmán je čistý, moderní, má vybavenou kuchyň, velmi krásnou koupelnu a pohodlné postele. Navíc k tomu velmi milý hostitel co umí i trochu česky ! :)) Není zde nic co bych vytkl.“

• APARTMAJI HUBI Průměrné hodnocení: 10

„klidná lokalita, krásný výhled z balkonu“

• Apartment Jacobs Průměrné hodnocení: 7

„Možnost parkování zdarma a dobrá lokalita přímo pod hradem, bezkontaktní checkin, apartmán byl skoro plně vybaven“

• Apartments Roberta Průměrné hodnocení: 10

„Celý apartmán a to včetně pokoje byl krásně čistý. Paní hostitelka (Roberta) je velmi vstřícná, milá a ochotná. Doporučila nám zajímavá místa na výlety a dobře hodnocené restaurace. Pokaždé, když jsme se s ní potkali, měla vždy starost, zda-li máme vše potřebné a něco nám náhodou nechybí, čehož si velmi vážíme. Musíme také ocenit lokalitu, ve které se apartmán nachází, protože se z něj krásně dostanete pěší procházkou (cca 25 minut) až k jezeru Bled. Vybavení pokoje (pokoj s výhledem na hory) bylo perfektní - od lednice, přes plnohodnotný kuchyňský kout s veškerým nádobím, které vás napadne, televize, sedačka atd. Parkovací místa jsou dostupná hned před apartmánem na soukromém pozemku, což je také velké plus. S místem pro zaparkování nebyl nikdy sebemenší problém. Pobyt jsme si velmi užili a doporučujeme jej každému, kdo si chce užít klidné ubytování s možností několika krásných výletů v okolí.“

• Vila Ula La Luxury Apartments Průměrné hodnocení: 10

„S ubytováním jsme byli naprosto spokojení, vše bylo v dostatečné vzdálenosti, do města kousek a restaurace jsou také poblíž, do cetra je to pár minut chůze. Hned naproti ubytování je tržnice, kde můžete nakoupit potraviny nebo si zajít o kousek dál kde najdete obchod. Ubytovaní bylo velmi krásné a čisté určitě doporučujeme.“

• Apple tree apartment Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo čisté, dobře vybavené, v dobré lokalitě a s krásným výhledem. Paní hostitelka byla velmi příjemná. Klidně bych se sem vrátila znovu. :-)“