3. Comentarii despre case de vacanță în Braşov
Braşov Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „Foarte frumos amenjata, perfect amplasat ca distanta de obiective. O sa revenim cu siguranta!”

• Special View Apartment Scor din comentarii: 10

„Totul a fost absolut minunat, apartament curat ,dotat cu tot ce este necesar.Foarte comod pentru o familie cu copii.”

• Terrace Green Hill House Scor din comentarii: 10

„O cazare extraordinara.Foarte curata,comfortabila,cu conditii ca de hotel de 5 stele.Bucataria foarte bine dotata.Localizarea aproape de centru vechi,15 minute pe jos.Daca sunteti cu copii,aveti un parc si teren de joaca in apropiere.Estebsituat intr-o zona foarte linistita.”

• Apartament 4Tourists 2 Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este frumos si confortabil,este echipat cu tot ce este nevoie si se afla intr-un cartier nou,frumos si linistit.Recomand!”

• Old Town Charm Loft Scor din comentarii: 10

„Foarte frumos amenajată, curată, locația foarte bună, ferită de gălăgia de pe strada, lenjerie și prosoape de calitate, fără probleme de umiditate.”

• Casa lui Andrei Scor din comentarii: 10

„Comunicarea cu gazda a fost foarte buna . Condițiile de asemenea . Curățenie . Am găsit în garsoniera tot ce am avut nevoie .N-am simțit că acasă . Nota 10 cu felicitări .”

• JAD - Family - Studios - Soarelui 8 Scor din comentarii: 9

„Foarte okay cazarea, a fost exact ce trebuie pentru un sejur pentru 4 persoane. Amplasare buna, ușor accesibil, curat, confortabil, recomand.”

• Chill vibes apartment Scor din comentarii: 10

„Un apartament foarte călduros, iar proprietarul este un om foarte amabil și înțelegător. Recomand cu drag ✨”

• „Locația merită cu desăvârșire nota 10. Am călătorit cu fetița noastră de 1 an și ne-am dorit să găsim un loc potrivit pentru ea. Totul a fost perfect, de la promptitudine, la curățenie, la liniște…nu îți poți dori nimic mai mult! O să revenim cu siguranță!”

• „Locația este situată într-o zonă de case, liniștită, cu stație de autobuz imediat lângă.”