2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Brixental Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel super , czystość wręcz sterylna , pokoje przestronne i wygodne łazienki też . Mała uwaga szkoda iż nie był dostępny wieczorem bar .”

• „Bardzo ładny dom w zacisznym miejscu. Pokój czysty z ładnym widokiem. Choć, nasz pokój nie miał łazienki, to na korytarzu zaraz obok jest piękna, nowa łazienka. Śniadania bardzo dobre, z widokiem na góry. Przemiła obsługa. Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Wyciąg 5 minut pieszo, jednak my dojeżdżaliśmy samochodem 15 minut do Kitzbuhel.”

• „Lokalizacja tylko nieco na uboczu od trasy tranzytowej, dobry kontakt. Po późnym przyjeździe zostaliśmy poczęstowani gorącym napojem, było nam bardzo miło po długiej podróży. Sympatyczny gospodarz poczęstował również drinkiem. Śniadanie bez wielkiego wyboru, bo to niewielki pensjonat, ale zupełnie wystarczające. Szybkie załatwienie formalności i można ruszać dalej!”

• „Świetny standard pokoi, codziennie sprzątane, ośrodek na wysokim poziomie. Śniadania pyszne.”

• „Dobre śniadania bardzo mili wlasciciele”

• „Śniadanie pyszne i świeże. Brakowało mi jednak czegoś "na ciepło" - jakiejś jajecznicy lub kiełbasek. Z ciepłych produktów była tylko kawa/herbata lub jajka.”

• „Pensjonat położony obok kolejki co jest ogromnym atutem. Personel bardzo miły, śniadania bardzo smaczne, pokoje przestronne, codziennie sprzątane, dodatkowo sauna i podziemny garaż.”

• Pension Hohe Salve Ocena: 10

„Lokalizacja i śniadanie 10 na 10 !”