3. Kalábrie hodnocení penzionů a B&B
Kalábrie Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Villa Saturno Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování, skvělá snídaně!“

• Sunrise B&B Le castella Průměrné hodnocení: 9

„Vkusně zařízený pokoj, vč. koupelny. Výborná poloha kousek od tvrze. Ochotná paní majitelka, která vaří výborné marmelády a tak si můžete odvézt originální dárek.“

• La Maison de Mimì Průměrné hodnocení: 8

„Prostorný pokoj, vybavená kuchyň, velká lednice. Možnost snídaně na terase. Výborná komunikace s majitelem.“

• B&B Laudato Sii Tropea Průměrné hodnocení: 10

„Poloha ubytování přímo u moře, personál byl úžasný, snídaně pestré a výborná káva“

• B&B VIRGILIO LAMEZIA AIRPORT Průměrné hodnocení: 7

„Ubytování odpovídalo tomu, co jsme si s kamarádkami představovaly. Potřebovaly jsme pouze přespat blízko vlakového nádraží a toto ubytování se nám jevilo jako nejlepší. ZařízenÍ bylo více než skvělé pro tento účel.“

• Residenza a due passi dal mare Průměrné hodnocení: 10

„Takto milou paní, která nás ubytovala jsem ještě nepotkal. Ráno snídaně na terase s výhledem na historickou část města.“

• Bed & Breakfast Nonno Gigi - Falerna Marina Průměrné hodnocení: 10

„Velmi čistý krásný pokoj s hezkým vybavením, hostitel je skvělý člověk.“

• B&B Sant'Eufemia Průměrné hodnocení: 8

„Na přespání (přiletěli jsme pozdě a nechtěla jsem s dítětem cestovat v noci) úplně super! Hned u vlakového nádraží (bus c 90 z letiště). Vybavení starší, ale čistota stoprocentní 👍🏻👍🏻 Majitel příjemný“

• B&b Calabria mare Průměrné hodnocení: 9

„Ochotný majitel blízko do restaurace a obchodu.“

• Residenza Magnolia Průměrné hodnocení: 9

„Krásné ubytování a milý personál. Snídaně byly super a příjemné posezení k tomu. Určitě se rády vrátíme!“