2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Кембріджшир: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Кембріджшир Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• The Mill Suites - Tas Accommodations Оцінка за відгуками: 9

“Розташування, чудове 10-20 хв і Ви в самому серці Кембриджу, ні що не завадить Вам насолодитися вечірнім, або ранішнім містом. До залізничного вокзалу 19 хв пішки. Мене задовільнило співвідношення ціна-якість. Привітність персоналу.“

• The Cambridge Suites - Tas Accommodations Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, приємно, тепло і зручно.“

• The Mill Suites - Tas Accommodations Оцінка за відгуками: 10

“Абсолютно все сподобалось. Коли буду іхати до Кембріджу, знову зупинюсь в цьому готелі. Просто СуПЕР!“

• The Nyton Guesthouse Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося розташування, в кімнаті затишно, тепло, чисто. Гарний вид з вікна. Приємний персонал! Дякую!“

• Cambridge Studios and Suites by Tas Accommodations Оцінка за відгуками: 10

“Мене розмістили у новому будинку на Perne road, все чисте, нове, охайне. На першому поверсі розташована спільна кухня, там є усе необхідне - мікрохвильова піч, електрочайник, духовка, варильна поверхня, посудомийна машина, холодильник. Є чай, кава, цукор і молоко порціонно. Є пральна машина також. У ванній є набір: шампунь, гель для душу, крем, мило. В номері дві пляшки води.“

• The Anchor Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово. Можливість заселитись пізно. Великі апартаменти. Спільна кухня, зручна душова кімната, дизайн.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Кембріджшир

на основі 41 932 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com