2. Испания отзиви за хотели
  3. Испания отзиви за хотели
Camino North Route Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Vacaciones en Bilbao centro, Gran vía, Guggenheim, Abando Оценка от отзивите: 9

„Всички забележителности, които посетихме - 3 музея, стадиона, театър Ариага, кабинковия лифт.“

• Albergue La Magia del Camino Оценка от отзивите: 10

„Много много Чисто! Уютно! Грижливо! Препоръчвам. Говорят английски. ❤️❤️❤️“

• Hotel Atari Оценка от отзивите: 9

„Местоположение,чистота. Има тераса на шестия етаж с гледка към близката катедрала и града. Персоналът е много отзивчив.“

• Los Tres Abetos Оценка от отзивите: 10

„На комуникативно място, изключително чисто, достатъчно широки и светли стаи, удобни легла. Въпреки че стаята е за 8 човека, всяко място е достатъчно уединено. Контакти и нощни лампи на вкяко легло, пералня и сушилня срещу минимално заплащане. Отзивчиви домакини с внимание към всеки гост.“

• Albergue SCQ Оценка от отзивите: 10

„На изключително достъпно място по пътя на пилигримите, недалеч от катедралата на Сантяго.“

• Gran Hotel España Оценка от отзивите: 10

„Местоположението , чисто и приятно. За пътуващите с автомобил има удобен паркинг.“

• Albergue Espiritu Xacobeo Оценка от отзивите: 10

„На добро място, любезен и отзивчив персонал. Осигури ни вечеря, поръча ни пици и вино. 😀“

• Hotel Silken Indautxu Оценка от отзивите: 9

„Прекрасен град.Добро разположение на хотела. Хубава удобна стая,много чисто.Закуската богата/леглото перфектно/Паркинга е супер.Много сме доволни/Горещо препоръчвам!“

• Hotel Ilunion Bilbao Оценка от отзивите: 8

„Престоят беше кратък, за да оценя стаята достатъчно обективно. Беше семпла и чиста.“

• Hotel Capital de Galicia Оценка от отзивите: 9

„Много чисто има всички необходими принадлежности за хотелска стая. За съжаление е на около 40 минути от плащада с катедралата. Около хотела има места за хранене, на на хълма срещу него може да се посети Мола на града. Пътя не отнема повече от две до три минути, ако не включваме чакането на два светофара.“