3. Kantabria – opinie o hotelach
Kantabria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Chiqui Ocena: 10

„Widow na ocean”

• „Nowy hotel przy wjeździe do Santander z własnym parkingiem podziemnym oraz parkingiem zewnętrznym. Pokoje nowoczesne i czyste. Bardzo miła obsługa. Możliwość zamówienia pysznego śniadania (13 euro/os) lub skorzystania z bufetu. 2 km pieszo do centrum Botin, niedaleko supermarket. Na przywitanie butelka wody, słodycze oraz kilka ciepłych słów od ekipy zarządzającej.”

• „Bardzo miły personel. Ładny duży pokój z łazienką. Śniadanie wliczone w cenę. Wszystko świeże i smaczne, ładnie podane. Polecam”

• „Możliwość skorzystania z dodatkowo płatnego basenu. Duży parking dla gości hotelowych. Niedaleko hotelu dobra kawiarnia.”

• Albergue Piedad Ocena: 10

„To wzór do naśladowania, obsługa to właściciele.”

• Hotel Bedoya Ocena: 6

„Lokalizacja była dobra. Mieliśmy darmowy parking w odległości 10-minutowego spaceru od hotelu. W pobliżu hotelu było parę sklepów spożywczych, barów i restauracji.”

• Hotel Bahía Ocena: 10

„Lokalizacja super, pokoje czyste i przestronne. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Polecam”

• Santemar Ocena: 7

„Malo zróżnicowane śniadanie ciepłe potrawy były zimne.”

• „To mój drugi pobyt w tym miejscu. Pan z recepcji bardzo komunikatywny. Mówi w języku angielskim. Po przyjściu wszystko dokładnie wytłumaczył, był bardzo uprzejmy i miły. Czułam, że zależy mu na tym, aby mój pobyt przebiegł jak najmniej. Wszędzie jest czysto. Dbałość o czystość hostelu jest na wysokim poziomie. Kuchnia idealnie wyposarzona i bardzo czysta. Olbrzymim bonusem jest kawa, czekolada z automatu zupełnie za darmo. Duży wybór herbat. Idealnie czysta lodówka. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Hostel jest bardzo blisko komunikacji miejskiej ale też w pobliżu jest bus & train station. To idealne miejsce na wypoczynek. Dodatkowo są szafki zamykane na kluczyk. Można śmiało zostawiać cenne rzeczy. Piękny wystrój hostelu, nowoczesny sprzęt i aranżacja. Z całego serca polecam.”

• „Przemiła obsługa, obszerny apartament, który przewyższył nasze oczekiwania i pozwolił przyjemnie spędzić urodziny męża! Parking na miejscu, dostępny basen, sauna i siłownia (w centrum sportu obok). Widok na morze i krótki spacer do plaży! Bardzo dziękujemy :)”