2. Румъния отзиви за хотели
  3. Румъния отзиви за хотели
Carpathians - Romania Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Versay Оценка от отзивите: 10

„Много добре направен и поддържан хотел. Стаите са оборудвани с всичко необходимо. Персонала беше на ниво и много полезен. Паркира се пред хотела или на съседния паркинг, като на рецепция ни дадоха заверен талон за паркиране.“

• Hotel Maya Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е нов. Добре е поддържан и много чист. Въпреки езиковите трудности, персонала беше много отзивчив и приятелски настроен. Въпреки, че бяхме много малко гости (може би 2-3 стаи), бяха готови да работи ресторанта, за да има къде да вечеряме. Матраците на леглата бяха твърди, което за нас специално беше супер! Закуските бяха превъзходни и вкусни. Паркинга е огромен и удобен.“

• Hotel Marami Оценка от отзивите: 8

„Невероятно усмихнат и отзивчиви са всички от персонала. Много чисто за нивото на хотела и всеки ден нови белю , детайлни чистене и сменяне на кърпите. Наистина си личи ,че поддържат чисто.“

• Hotel Sonne Оценка от отзивите: 10

„Широка стая; хидромасажен душ панел; маса и гардероб от естествено дърво; тихо място; близо до центъра; паркинг за кола; супермаркет в близост.“

• Hotel Riviera Оценка от отзивите: 9

„Хареса ми чистотата, удобството, че има къде да си паркира.“

• Hotel Castel Оценка от отзивите: 9

„Хареса ми местоположението. Персонала беше любезен. Храната е вкусна. Има място за паркиране на автомобил. Обслужването е на ниво. Стаите бяха чисти и добре поддържани.“

• Hotel Sinaia Оценка от отзивите: 9

„Закуската беше превъзходна - много разнообразна и богата. Отлично местоположение.“

• Teju Hotels Оценка от отзивите: 10

„Много добро съотношение цена-качество. Отлично местоположение. Стаите бяха чисти и удобни.“

• Bacolux Diana Resort, Herculane Оценка от отзивите: 5

„Природата ,“