2. Ισπανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Καστίλλη-Λα Μάντσα κριτικές ξενοδοχείων
Καστίλλη-Λα Μάντσα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Grecorooms Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καλή τιμή σε σχέση με τις παροχές του καταλύματος. Υπέροχες τοιχογραφίες στους διαδρόμους και στο δωμάτιο. Πολύ καλύτερες παροχές από ότι ένα ξενοδοχείο»

• Beatriz Toledo Auditorium & Spa Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τίμιο σε σχέση ποιότητας τιμής. Το δωρεάν parking. H θέα . Καθαριότητα.»

• Hotel Castilla Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωματιο, η θέα, η καθαριότητα, η τιμή.»

• Hotel Maria Cristina Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ όμορφο δωμάτιο. Άνετο, καθαρό με ευρύχωρο μπάνιο. Πολύ καλή τοποθεσία.»

• Hotel Zentral Mayoral Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολυ καλη τοποθεσια. Ακριβως απεναντι απο το σταθμο των λεωφορείων και την πιατσα των ταξι. 10 λεπτα περπατημα απο τις κυλιομενες σκαλες που σε ανεβαζουν στο κεντρο της πολης. Ευρυχωρα δωματια με καλη μονωση απο εξωτερικους θορυβους. Αν ειστε σε ψηλο οροφο υπεροχη θεα στο καστρο. Κανενα παραπονο. Θα το ξαναεπελεγα σιγουρα.»

• Hospedium Hotel Posada de la Silleria Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τέλειο πρωινό!»

• El Rincón de Zocodover Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία στο Τολέδο. Διπλα σε όλα.Ο ιδιοκτήτης μας βοήθησε πάρα πολύ δίνοντας μας ακριβης οδηγίες ώστε να παρκάρουμε και μάλιστα χωρίς χρέωση στο δημόσιο παρκιν. Από το παρκιν μπορείτε να φτασετε στο δωμάτιο με τις κυλιόμενες σκάλες και μόλις 5-6 λεπτά περπάτημα. Επίσης, οι προτάσεις του για φαγητό και εξόδους ήταν απολαυστικές. Το δωμάτιο ειναι άνετο, πεντακάθαρο και πολύ όμορφο, σε ένα παραδοσιακό κτίσμα. Είναι ισόγειο και βλέπει σε μικρη εσωτερική αυλή. Μας παρειχε δωρεάν καφέ.Μειναμε 4 άτομα και τόσο το διπλό κρεβάτι όσο και ο καναπές ήταν πολύ αναπαυτικά. Είχαμε όλα όσα χρειαζόμασταν. Ευχαριστουμε για όλα. Αμα μας φέρει ξανα ο δρόμος μας στο όμορφο Τολέδο σίγουρα θα το επέλεγα πάλι.Συστήνεται ανεπιφύλακτα.»

• Hotel Casona de la Reyna Βαθμολογία σχολίων: 9

«Άριστη τοποθεσία! Με τα πόδια σε όλα τα σημεία ενδιαφέροντος! Ιδιωτικό πάρκινγκ!»

• Abacería Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καθαρό ξενοδοχείο σε πολύ καλή τοποθεσία με ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.»

• Hotel Casona de la Reyna Βαθμολογία σχολίων: 5

«Για ένα βράδυ ήταν ικανοποιητικό, ζεστό νερό, πρόθυμο προσωπικό να δώσει πληροφορίες αλλά όχι να λύσει προβλήματα»